Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

molimpiadaRugsėjo 16 dieną mokykloje vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių sporto varžybos „Mažoji olimpiada“. Varžybose dalyvavo Ariogalos, Viduklės Simono Stanevičiaus, Šiluvos, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijų, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Girkalnio pagrindinės mokyklos ir mūsų mokyklos komandos.

Mūsų sportininkai laimėjo 5 medalius: Ineta Šimkutė (2b klasė) užėmė antrąją vietą šuolio į tolį rungtyje, Jonas Serba ir Roberta Naudulaitytė (3d klasė) iškovojo antrąsias vietas 60 m bėgimo rungtyje, Dominykas Virkutis ir Modesta Savickaitė buvo nenugalimi ir laimėjo pirmąsias vietas kamuolio metimo į krepšį rungtyje. Puikiai pasirodė visa mūsų komanda, iškovojusi estafetėje antrąją vietą. Sveikiname nugalėtojus!

 

Renginio organizatorės – pradinių klasių mokytojos Vida Petrauskienė ir Rita Goleckienė

 

                                 

 

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis