Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Gruodžio 1-oji – Tarptautinė AIDS diena. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras kvietė visas bendruomenes, kurios šia proga – lapkričio 30 d. (penktadienį) Pasaulinės AIDS dienos išvakarėse prisijungė prie protų mūšio iniciatyvos „AIDS: geriau žinoti“.Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos bendruomenė noriai priėmė kvietimą ir su dideliu užsidegimu dalyvavo Protų mūšyje.

Kur sėdi žmogus, jei tu niekaip negali atsisėsti į jo vietą, net jeigu jis atsistos ir išeis? Linksmai lengvi, verčiantys pamąstyti, intriguojantys 17 klausimų vertė laužyti galvas 7- 10 klasių mokinius. Susigalvoję originalius komandų pavadinimus („Šprotai“, „Šnekoriai“, „Žinovai“, „Iksiukai ir nuliukai“) dalyvavo noriai ir išradingai. Laimėjo komanda, pasivadinę „Žinovais“ – galbūt dėl to, jog jų komandoje lygiomis teisėmis dalyvavo mokyt. V.Paškauskienė. Griežtai, bet teisingai atsakymus vertino mokyklos soc.pedagogė – B.Vaičekauskienė, smagias akimirkas užfiksavo mokyt.G.Jukilaitienė.

Pažadėjome sau ir kitiems, jog tai ne paskutinis „Protmūšis“ mūsų mokykloje. 

Bibliotekininkė Lina Stulgienė


 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis