Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

      1  Gegužės 29 dieną 2 d klasės mokiniai su mokytoja Ramute Mockuviene ir socialine pedagoge Beata Vaičekauskiene išvyko į ekskursiją „Mokykis, bendrauk, pažink ir smagiai leisk laiką gyvajame Amerikos indėnų muziejuje po atviru dangumi  Vinetu kaime“.  Vyko  pažintis su turtinga, paslaptinga ir spalvinga Amerikos indėnų kultūra, istorija ir papročiais.


       Šioje nuotykių ir pažinimo programoje vaikai buvo pakviesti į tikrą indėnų palapinę TIPI, kur sužinojo įdomių faktų ir legendų apie Amerikos indėnus. Kartu su indėnų vadu Vinetu, vaikai puošėsi veidus indėniškais raštais, išsirinko sau tinkamą vardą. Mistinių galių turinčiame energetiniame indėnų labirinte  atskleidė savo slaptas svajones ir norus. Akmenimis grįstu takeliu keliais ėjo į indėnų pirtį. Džiaugėsi su čia gyvenančiais indėnų žirgais, avelėmis, ožkomis, vištytėmis, antytėmis ir spalvingais kalakutais.  
       Vaikų laukė dar vienas išbandymas -  indėnų archainiai ginklai ir praktiniai užsiėmimai šaudant iš lanko, spjaudyklės, kliūčių ruožas bei kiti patyrimai.
     Po smagių žaidimų vaikų laukė šilta patalpa ir indėniški pietūs su karšta arbata ir autentišku sočiu ir skaniu, karštu patiekalu Takos .  
    Vėjo nugairintais skruostais, raštais išpuoštais  veidais, saulutės išbučiuoti, pavargę, bet puikiai nusiteikę, skubėjo namo – pasidalinti patirtais įspūdžiais.


             Pradinių klasių mokytoja metodininkė Ramutė Mockuvienė

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis