Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Rugsėjo 26 d. mūsų mokykloje vyko rajoninis  meninio skaitymo užsienio kalbomis konkursas, skirtas Europos kalbų dienai.

Į jau tradiciniu tapusį jaunųjų skaitovų anglų, vokiečių ir rusų kalbų konkursą susirinko 21 dalyvis iš  Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos, Šiluvos vidurinės mokyklos,  Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ir Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos.

Nuotaikingu šokiu renginį pradėjo choreografijos mokytojos A. Jukilaitienės ruošti 5a klasės mokiniai, o konkurso  svečius ir dalyvius pasveikino Raseinių rajono Švietimo centro metodininkė Nijolė Vežbavičienė. 

Konkurso tikslas buvo skatinti mokinių domėjimąsi užsienio kalbomis, ugdyti kūrybiškumą, suteikti galimybę atskleisti užsienio kalbų gebėjimus. Dalyviai turėjo galimybę sužinoti, ką apie kalbų mokėjimą mano žymūs pasaulio žmonės. Metodinę medžiagą pristatė mūsų mokyklos dešimtokai Julija Račaitė, Rūta Nekrošiūtė ir Justinas Račas,  kuriuos ruošė anglų kalbos vyresnioji mokytoja A. Stoškienė.

Konkurso nugalėtojus ir dalyvius pasveikino bei apdovanojimus įteikė Raseinių rajono Švietimo centro metodininkė Nijolė Vežbavičienė.

 

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Audronė Stoškienė

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis