Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

904Džiugu, kad mūsų mokyklos 8 b klasės mokinė Emilija Pačiulaitytė dalyvavo II tarptautiniame muzikos festivalyje –konkurse „Rising stars“, kuris vyko 2017 m. balandžio 23 dieną Kauno kultūros namuose „Tautos namai“. Konkurso programai buvo paruoštas vienas kūrinys, kurį vertino profesionali komisija. Komisiją sudarė muzikos pedagogė iš Latvijos, Lietuvos teatro ir muzikos akademijos dėstytojai, profesionalai, šokių pedagogai, renginių organizatoriai.

Laimėtas II vietos diplomas. Įgyta didelė muzikinė patirtis, puikiai įvertinti atlikėjai iš Latvijos, Kauno, Kėdainių. Mūsų mokyklos 8 b kl. mokinė Emilija Pečiulaitytė gegužės mėnesio pabaigoje dalyvaus finaliniame koncerte. Linkime sėkmės!

Muzikos mokytoja Evelina Budrienė

                                                       

 

 

 

 


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis