Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

lietuviuJau tradicija tapo, kad pavasariop mūsų mokykloje susirenka geriausiai mokantys gimtąją kalbą 5-8 klasių rajono mokiniai – vyksta Mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Šiemet susirinko 56 norėjusieji parungtyniauti, parodyti savo gebėjimus mokyklinių olimpiadų nugalėtojai. Geriausiai sekėsi mūsų mokyklos mokiniams. Sveikiname laimėjusius pirmąsias vietas: penktoką Valdą Andriulį, šeštokes Rugilę Kleinauskaitę ir Julitą Kumpikevičiūtę, septintokę Ritą Andriulytę.

Vos taškelio kito iki prizinių vietų pritrūko aštuntokams Gustui Grubliauskui, Kristijonui Kilčauskui, penktokei Austėjai Tverkutei, septintokui Vykintui Barčui. Sveikiname visus dalyvius, džiaugiamės puikiais rezultatais.

 

Mokyklos diplomais buvo apdovanoti mokiniai iš Ariogalos, Viduklės Simono Stanevičiaus, Šiluvos gimnazijų, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Ilgižių mokyklos-daugiafunkcinio centro.

 

Olimpiados organizatorės – lietuvių kalbos mokytojos

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis