Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

1Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko rajoninė pradinių klasių mokinių sporto šventė ,,Mažoji olimpiada“, kurią organizavo Raseinių rajono švietimo centras ir pradinių klasių mokytojos metodininkės Rita Goleckienė ir Vida Petrauskienė. „Mažojoje olimpiadoje“ dalyvavo net 6 mokyklų komandos: Raseinių Šaltinio progimnazijos, Nemakščių Martyno Mažvydo, Šiluvos, Ariogalos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijų ir mūsų mokyklos pradinukai.

 

Medalius ir diplomus laimėjo šie mūsų mokyklos mokiniai: Griciūtė Indrė (2a kl.), Vaidotas Karolis (2b kl.), Ivanauskas Nojus (3a kl.), Juodytė Lidija (4b kl.), Byštautas Šarūnas (4c kl.). Sveikiname nugalėtojus!

 

 

 

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis