Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

             1Pasitinkant artėjantį Lietuvos valstybės šimtmetį, šiemet pirmą kartą organizuotas Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinių grupių vaikų konkursas „Atvirukas Lietuvai“. Šio konkurso tikslas buvo skatinti priešmokyklinių grupių vaikus ir 1-4 klasių mokinius domėtis šalies istorija ir ją gerbti, perteikti savo šalies grožį kuriant atviruką. Šiame konkurse dalyvavo 63 rajono pedagogai, kurie klasėse, grupėse kalbėjo apie mūsų šalies grožį, vertybes, mokė vaikus kurti.

Konkursui buvo pristatyti 334 atvirukai iš 15 rajono ugdymo įstaigų. Vasario 14 d. buvo apdovanoti pagal amžiaus grupes pačių gražiausių atvirukų autoriai. Padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis paskatinti dar 12 atvirukų autorių už kūrybiškumą, tautiškumą, dailės raiškos priemonių panaudojimą. Vasario 16 d. trečiokai atvirukus išdalino raseiniškiams, kurie atvyko pasiklausyti Raseinių kultūros centre vykusio koncerto.

 

 

Konkurso organizatorė - pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Baltrušaitienė

 

 

 

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis