Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

    5 Vasario 16-oji Lietuvai svarbi diena. Tai mūsų valstybės gimtadienis. Prieš 99 - erius metus, ūkanotą 1918 metų vasario 16-osios rytą, susirinkę įvairių profesijų, skirtingo išsilavinimo žmonės – dvidešimt Lietuvos patriotų, Lietuvos Tarybos narių – pasirašė nepaprastai reikšmingą mūsų istorijoje dokumentą – Valstybės atkūrimo aktą.
     Vasario 16-oji – šie žodžiai visuomet skambės kaip nepriklausomybės, laisvės sinonimai, ši data visada suvirpins lietuvio širdį.

 

Juk tada valstybė prisikėlė iš užmaršties, tapo pasaulio politinio žemėlapio dalimi. Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo ruošiantis šiai šventei – visi Lietuvos gimtadienį pasitiko išpuoštoje mokykloje: koridorių langai sužibėjo geltona, žalia, raudona spalvomis taip buvo sukurtas nekasdieniškas reginys mokyklos erdvėse.
     Mūsų mokykloje Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas prasidėjo valstybės himno giedojimu, direktoriaus sveikinimo žodžiu ir muzikiniu kūriniu „Žemė mano“. Jį dovanojo mergaičių choras, kurį ruošė muzikos mokytoja E. Budrienė.

 

   Buvusios mokinės L. Stulgienės, dabar mokykloje dirbančios bibliotekininke, mokiniai buvo pakviesti netradiciškai paminėti Vasario 16-ąją – dalyvauti protų mūšyje „Aš – lietuvis“. Konkurse dalyvavo net aštuonios komandos. Susumavus komandų dalyvių žinias, sumanumą ir išradingumą, išryškėjo nepralenkiami lyderiai – 8b klasės mokinių komanda „Optimistai“. Komandų žinias vertino kompetentinga komisija: istorijos mokytoja J. Kazlauskaitė, bibliotekininkė H. Gailienė ir soc. pedagogė B. Vaičekauskienė. Džiaugiamės ir didžiuojamės mokyklos mokinių aktyvumu bei išradingumu.

vilcinskasm6b 

 

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis