Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

1Sausio 26 dienos pavakarę visi, besidomintys Raseinių krašto istorija bei kultūra buvo kviečiami į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką. Čia vyko jau penktasis, jubiliejinis, protų mūšis apie Raseinių kraštą ,,Raseiniškių protai“. Šis renginys kiekvienais metais sulaukia gan didelio susidomėjimo, džiugu, kad atsiranda žmonių, kurie domisi savo krašto istorija ir pasiruošę pasitikrinti savo žinias. Šiemet dalyvavo 9 komandos. Beje, reikėtų paminėti, kad nuo pat pirmojo protų mūšio dalyvauja beveik tos pačios komandos. Mūsų mokyklos mokytojų komanda ,,Magdės“ taip pat dalyvauja nuo pat pradžios. Ir ne tik dalyvauja, bet kiekvienais metais užima kurią nors prizinę vietą. Ir šiemetiniame renginyje džiaugėmės savo komandos žiniomis, puikiu komandiniu darbu, gera nuotaika. Mokyklos garbę protų mūšyje gynė bibliotekininkė Lina Stulgienė, lietuvių kalbos mokytoja Laima Butvilienė, istorijos mokytoja Judita Kazlauskaitė, 1b klasės mokytoja Dalia Kosienė ir etikos mokytoja Vilija Paškauskienė. Užimta III vieta nesugadino geros nuotaikos, nes puikiai praleidome vakarą` ir dar kartą įsitikinome, kad šis ir panašūs renginiai labai reikalingi mūsų mieste.

Etikos mokytoja Vilija Paškauskienė

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis