Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

 

                     1 Visi žinome, kad uniforma žmogų ne tik puošia, bet ir įpareigoja būti atsakingu, drausmingu, pareigingu, reikliu sau ir kitiems. Ar visi to norime? Siekdami atsakyti į šį klausimą 2016 m. lapkričio - gruodžio mėn. mokykloje organizavome akciją „Nė dienos be uniformos“. Įsibėgėjome sunkokai, tačiau palaipsniui daugeliui klasių kolektyvų uniforma tapo kasdieniu ir pamėgtu rūbu. 

        Rezultatai džiugina. 1-4 kl. grupėje nugalėtojais tapo 1b klasė, tarp 5-6 klasių nuolat pirmavo 6b, 5a ir 5b klasės. Tai klasių kolektyvai-akcijos nugalėtojai, kuriuos mokyklos administracija apdovanojo išvykomis į Kauną ar Šiaulius. Saldžiuosius prizus iškovojo 2b, 3c, 4b, ir 7d klasės. Gaila, kad konkursą skeptiškai vertino aštuntokai, nepakankamai įvertinę konkurso organizavimo tikslų. Dar kartą sveikiname visus, aktyviai dalyvavusius organizuotoje pilietiškumo ir pareigingumo akcijoje: mokinius, tėvelius, klasių vadoves ir mokytojus.

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis