Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Turiningai leido laiką vaikų vasaros poilsio stovyklos „Pažink save ir savo kraštą“ „Smalsučių“ grupė, vadovaujama mokytojų Dalios Kosienės ir Gražinos Šimkevičienės. Stovyklautojai keliavo po Raseinių apylinkes, susipažino su įdomiais žmonėmis, aktyviai ir linksmai sportavo.

Raseinių M. Martinaičio viešojoje bibliotekoje vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Knygos kelias į mano namus“, kurios metu patys pasigamino savo knygelę. Ūnikių kaime vaikų laukė įdomi pažintis su kalnų šunų ir vokiečių aviganių veisėju I. Taranausku ir jo augintiniais Berno zenenhundais. Daug įspūdžių stovyklautojai patyrė ekskursijoje-mini zoologijos sode „Gajos“, kaimo turizmo sodyboje, kuri įsikūrusi ypač vaizdingame kraštovaizdyje Pabariukų kaime, Kelmės rajone.

 

„Smalsučiai“ aplankė Lyduvėnus, Šiluvą, susidomėję klausėsi ekskursijos vadovės Linos Kantautienės pasakojimų ant Danutės piliakalnio Lyduvėnuose, Šiluvos koplyčioje, maloniai pabendravo su Šiluvos piligrimų centro muziejaus darbuotoja vienuole.

Aktyvi sportinė veikla stovyklautojų laukė Prabaudos miškelyje. Čia vaikai jėgas išmėgino sportinėse rungtyse, linksmose estafetėse, orientacinėse varžybose. Visoms komandoms pavyko rasti lobį – saldų prizą.

Mokytojos Dalia ir Gražina džiaugėsi linksmais ir drausmingais „Smalsučiais“, o stovyklautojai dėkojo mokytojoms už įdomią veiklą.

Iki kitos vasaros, „Smalsučiai“!

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis