Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

dsc 4179Balandžio 14 dieną turėjome garbės dalyvauti respublikiniame festivalyje – konkurse „Dainuoju pavasarį“, kuris vyko Radviliškio rajone Alksniupių pagrindinėje mokykloje. Mūsų mokyklai atstovavo 5 – 6 klasių mergaičių vokalinis ansamblis, 8 – 9 klasių merginų vokalinis ansamblis ir 7 b klasės solistė Emilija Pečiulaitytė (vadovė- muzikos mokytoja Evelina Budrienė). Stebint ir vertinant keturių asmenų komisijai, tarp kurių buvo žymūs operos ir estrados atlikėjai, dalyvės turėjo atlikti po du pasirinktus kūrinius.  Festivalyje – konkurse dalyvavo atlikėjai iš Šiaulių, Panevėžio, Kauno, Šilalės, Radviliškio rajonų. Visi kartu džiaugėmės gražia švente, o mūsų mokyklos dalyvės ir  džiaugėsi, ir sveikino Emiliją Pečiulaitytę, kuri buvo apdovanota diplomu už geriausios dainos interpretaciją. Lauksime ir kitų muzikinių švenčių bei konkursų.

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis