Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

virselis„Naisių vasara“ ir šiais metais organizavo jau tradicija tapusį vaikų Velykėlių konkursą, kuriame ketvirtą kartą dalyvavo ir visi 296 Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos pradinukai.

Mokiniai susipažino su vaikų Velykėlių papročiais ir tradicijomis, išklausė paskaitą apie istorinius margučių raštus. Vyko kūrybinės dirbtuvės, kurių metu kiekvienas pradinukas nupiešė tradiciniais marginimo raštais papuoštą margutį. Visi margučiai buvo suklijuoti ant Didžiojo margučio muliažo. Buvo smagu fotografuotis prie bendro kūrinio!

 

Klasėse buvo renkami gražiausi margučiai, organizuojamos margučių ridenimo varžybos. Pailgintos darbo dienos grupės mokiniai su auklėtoja Reda Baltkojiene ir neformaliojo švietimo užsiėmimų „Sportiniai žaidimai“, „Iš tautosakos skrynelės“, „Jaučiu ir kuriu“ nariai su mokytojomis Diana Užemeckiene, Ona Bielskiene, Gražina Šimkevičiene vaikų Velykėles šventė drauge mokyklos stadione. Mokiniai ne tik rideno margučius, bet ir juos piešė kreidelėmis. Daug emocijų sukėlė rungtis „Margučių nešimas šaukštais“.

Kiekvienas, prisidėjęs prie Didžiojo margučio, patyrė džiaugsmą, praplėtė bendradarbiavimo gebėjimus ir iš konkurso organizatorių gavo dovaną – CD „Garny, Garny, pasuk ratą!”, vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis” 2013 ir 2015 m. dainų rinkinį.

 

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja  Reda Baltkojienė

 

 

 

 

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis