Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

3Aš dar mažas, dar be ūsų,

Žmonės klausia, kuo aš būsiu.

Kam gi klausiat, kuo aš būsiu,

Kuo norėsiu, tuo ir būsiu.

 

Tokiais žodžiais pirmokėliai pasveikino lapkričio 24 d. susirinkusiuosius į Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje organizuojamo renginio „Nacionalinė karjeros savaitė 2015“ apibendrinimo pamoką, kuri vyko aktų salėje.

 

Čia mokiniai susirinko klasėse išklausę po dvi tėvelių parengtas paskaitas apie profesijas, pažiūrėję piešinių parodą ir filmuotą medžiagą „Mano svajonių profesija“. Juos pasitiko Raseinių krašto istorijos muziejininkių Loretos Kordušienės ir Linos Vapsevičienės paruošta margaspalvių tautinių juostų paroda bei demonstruojamas dar nematytas juostų pynimas. Susidomėję mokiniai klausėsi 2a klasės mokinio Adomo mamytės apie vaiko teises ir pareigas. Labai vaizdingai apie savo profesiją pasakojo muziejininkė Loreta Kordušienė. Renginys pasibaigė nuoširdžiomis padėkomis pranešimą skaičiusiai dailininkei Daliai Rapalytei ir kitiems tėveliams: Skaistei Liaudanskytei, supažindinusiai su grafiniu dizainu, reklamos gamyba, „Litspin“ administratorei Gitanai Tamulienei, kirpėjoms Laimai Serbienei ir Audronei Gružinskienei, Dubysos regioninio parko direktoriui Vygantui Kilčauskui, vaiko teisių apsaugos vyr. specialistei Rimai Bardauskienei, burnos higienistei Ingridai Dobrovolskienei, prekybos vadybininkei Ritai Sabaliauskienei, verpėjai Gitanai Andriuškevičiūtei, banko darbuotojai Neringai Pijoraitienei. Renginio pabaigoje 2c ir 3b klasės mokinių daina „Turiu laivelį mažas“ pakvietė visus linksmai ir energingai pasimankštinti.

Tokių renginių metu sudaromos sąlygos tėveliams pasidalinti savo profesine patirtimi, o mokiniams geriau pažinti savo asmenybės savybes, interesus, gabumus, įgūdžius ir jų sąsajas su karjera.

 

Renginio organizatorės:

mokytojos metodininkės Lina Baltrušaitienė,

Diana Užemeckienė, Gražina Šimkevičienė ir

pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Reda Baltkojienė

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis