Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

    1    Šis konkursas buvo projekto „2015 Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“ dalis. Konkursas vyko dviem etapais. Ugdymo įstaigos konkursą laimėjusi komanda buvo pakviesta dalyvauti Protų kovų finale, kuris vyko lapkričio 27 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Finale dalyvavusios komandos varžėsi dėl pagrindinio prizo – kelionės į Tartu mokslo centrą „AHHAA“ (Estija).

        „Protų kovos“ – intelektualus, komandinis žaidimas vystomojo bendradarbiavimo temomis. Mūsų mokyklos 8b klasės komandai konkurse pavyko išlaikyti aukštas pozicijas. Pagrindinio prizo nelaimėjo, tačiau grįžo netuščiomis ir mokykloje buvo sutikti kaip tikri nugalėtojai.

        Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, organizavusi šiuos protų mūšius, gavo padėką, pasirašytą LR Švietimo ir mokslo ministrės, Užsienio reikalų ministro, bei Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktoriaus.

Bibliotekininkė L.Stulgienė

Soc.pedagogė B.Vaičekauskienė

 

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis