Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

11Lapkričio 25 dieną mūsų mokykloje lankėsi LR Aplinkos ministerijos delegacija: ministras Kęstutis Trečiokas, viceministrai Linas Jonauskas ir Algirdas Genevičius, bei vyriausioji patarėja Vilma Karosienė. Iš sostinės atvykusius svečius pasitiko Raseinių rajono savivaldybės administracijos atstovai, mūsų mokyklos direktorius Gediminas Diržys, direktoriaus pavaduotojos ugdymui, kiti mokyklos darbuotojai bei pulkas jaunųjų mokyklos ekologų su Raseinių rajono Dubysos regioninio parko direkcijos vadovu V. Kilčausku. Ministras K. Trečiokas, lankydamasis pradinio ugdymo mokinių pamokose, dovanojo mažiesiems sąsiuvinių, kalbino įvairiomis temomis, pasakojo apie savo darbo pobūdį, linkėjo saugoti ir tausoti gamtą bei neužmiršti rūšiuoti šiukšles.

 

 

 

 

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis