Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

20151118 125441Lapkričio 16-20 dienomis mūsų mokykloje vyko jau tradicine tapusios matematinės savaitės renginiai. Pirmadienį mokiniai galėjo susipažinti su matematinės savaitės programa ir jų laukiančiais renginiais. Antradienį olimpiadinius uždavinius sprendė 9-10 klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi R. Urbonaitei (9 b kl.) - 1 vieta, D. Aleksaitei (9 a kl.) - 2 vieta, S. Kveselytei (9 b kl.) - 3 vieta, B. Borkertui (10 a kl.) - 1 vieta, G. Šalvaitytei (10 a kl.) - 2 vieta, G. Stoškutei (10 a kl.) – 3 vieta. Trečiadienį matematinėje popietėje rungėsi 5-6 klasių mokinių komandos.

Nugalėjo 5 a ir 6 d klasių mokinių komandos. Ketvirtadienį vyko komandinės 7-8 klasių mokinių matematikos uždavinių sprendimo varžybos. Šauniausiai pasirodė ir pirmas vietas iškovojo 7 b ir8 a klasių komandos. Penktadienį net 42 mūsų mokyklos 8-10 klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro organizuotame matematikos ir gamtamokslinio raštingumo konkurse. Geriausiai sekėsi D. Aleksaitei (9 a kl.), I. Armonaitei (10 a kl.), D. Judickaitei (10 a kl.).                  Matematinę savaitę vainikavo pirmadienio apdovanojimai. Visiems dalyviams įteiktos padėkos, o pirmų vietų laimėtojams - diplomai ir pereinamosios taurės. Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus.                                       

   Matematikos mokytoja metodininkė  V. Armonienė

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis