Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Maitinkimės sveikai

 

        Jau tapo tradicija mūsų mokykloje paminėti Europos sveikos mitybos dieną. Šią dieną siekiame atkreipti mokinių dėmesį į tinkamą mitybą bei sveiką gyvenseną,

        Mokyklos bendruomenė aktyviai įsitraukė į sveikatinimo veiklas. Pradinių klasių mokiniai pakartojo pagrindinius sveikos mitybos principus, diskutavo apie tai, ką valgo, ar visi jų valgomi produktai yra sveiki ir padeda augti. Vaikai atliko tyrimą „Kas mano pilvelyje?“ ir jo rezultatus išreiškė piešiniais, koliažais, paruošė kūrybinių darbų parodą. Pertraukų metu pradinukai surengė akciją „Pasidalink obuoliu su draugu“. 4b klasės mokiniai gamino vaisių salotas, desertus, dalinosi sveikuolių desertų receptais. Pailgintos darbo dienos grupėje mokiniai piešė mėgstamus vaisius ir daržoves, dalyvavo viktorinoje. Susitikime su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste aptarė sveikos mitybos piramidę, atliko užduotį „Sveiki maisto produktai“, išsiaiškino vandens naudą, aptarė, ką sveika gerti ir ko reikėtų atsisakyti.

       6 – 10 klasių mokiniai per etikos pamokas kalbėjo apie sveiką mitybą, paauglių mėgstamą maistą, diskutavo apie maitinimosi įpročių poveikį organizmo atsparumui. Grupėse atliko kūrybinius darbus ,,Ką dažniausiai valgo paaugliai?", juos analizavo, aptarė, darė išvadas. Bibliotekoje surengė kūrybinių darbų parodėlę. 7a klasėje valandėlės metu vyko protų mūšis ,,Ką žinau apie sveiką mitybą?". Penktokai kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Laima Galinaitienė aptarė sveikos mitybos principus, atliko interaktyvius testus „Kaip sveikai maitintis?“, „Ką žinau apie druską?“.

      Socialinė pedagogė Beata Vaičekauskienė ir bibliotekininkė Lina Stulgienė pakvietė į biblioteką visus norinčius paskanauti kvapnios žolelių arbatos.

      Veiklose dalyvavę mokiniai padarė išvadą - nėra „gero“ ar „blogo“ maisto – yra sveika arba nesveika mityba!

Pradinių klasių mokytoja Dalia Kosienė

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis