Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Tokiu šūkiu vadovaujasi mūsų mokyklos bendruomenės nariai,  organizuojantys ir dalyvaujantys įvairiose gerumo akcijose.

Praėjusių metų pabaigoje su kalėdiniais sveikinimais lankėme Raseinių ligoninėje besigydančius pacientus. Prieš keletą savaičių, paskatinti visuomenės sveikatos biuro darbuotojų, įsijungėme į projekto „Nedelsk“ akciją „Tūkstantis gervelių“, skirtą Pasaulinei ligonių dienai.

Šios akcijos metu ne tik mokiniai, bet ir mokytojai lankstė popierines gerveles. Gervė – nacionalinis Japonijos paukštis, nuo seniausių laikų simbolizuojantis laimę, turtą, amžiną jaunystę. Japonų liaudies išmintis sako, jei nori, kad išsipildytų norai ir siekiai, išlankstyk tūkstantį popierinių gervelių. Dovanota popierinė gervelė atneša sveikatą. Džiugu, kad šiemet pavyko išlankstyti rekordinį skaičių popierinių gervelių – net 1070!

Apsilankę Raseinių ligoninėje ir konsultacijų poliklinikoje, kartu su gervelėmis dovanojome gerų emocijų ir linkėjome sveikatos visiems – ne tik sergantiems, bet ir sveikiems, taip pat visų sveikata besirūpinantiems medicinos darbuotojams.

Aktyviausi akcijos dalyviai buvo apdovanoti Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Laima Galinaitienė


 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis