Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos pailgintos darbo dienos grupės mokiniai visą savaitę ruošėsi paminėti Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Užsiėmimų metu kalbėjo apie gimtinę, tėvynę. Diskutavo, kodėl Lietuva yra mūsų tėvynė ir kodėl mes ją mylime. Išsiaiškino, kad gimė ir gyvena Lietuvoje, kad yra lietuviai, todėl privalo gerbti ir saugoti savo kalbą, tradicijas ir papročius. Prisiminė svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, pakartojo valstybės simbolius. Skaitė eilėraščius ir juos dailyraščiu perrašė bei iliustravo. Grupės mokiniai aktyviai dalyvavo ir „Širdelių dirbtuvėse“, kurias organizavo socialinė pedagogė Beata Vaičekauskienė. Iš geltono, žalio, raudono popieriaus pagamino daug širdelių ir taip prisidėjo prie visos mokyklos bendruomenės kolektyvinio darbo.

Žinias apie Lietuvą, kurias mokiniai pakartojo ar sužinojo pailgintos darbo dienos grupės užsiėmimuose, galėjo pasitikrinti ir įsivertinti viktorinos „Ką žinau apie Lietuvą?“ metu.

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Reda Baltkojienė


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis