Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Artėjant Europos kalbų dienai mokytoja Saulė Tiškuvienė supažindino mus, 3ak klasės mokinius, su veiklomis, kurios vyks paminint šį įvykį. Mokytoja ragino dalyvauti piešinių konkurse, kurį organizavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Mane tai sudomino, tad nusprendžiau išbandyti savo jėgas. Ir ne veltui!

Rugsėjo 26 d., minint Europos kalbų dieną, LR Seimo Europos informacijos biure vyko vaikų piešinių parodos atidarymas bei laureatų apdovanojimas. Labai džiaugiausi, kad tarp laureatų buvau ir aš. Jaunuosius menininkus sveikino LR Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis. Grožėjausi paroda,  taip pat atsakiau ir  į ministro klausimą, kiek kalbų moku aš.

Vėliau buvo organizuota ekskursija po LR Seimą. Aplankėme ne tik sales, kuriose vyksta posėdžiai ir priimami įstatymai, bet ir LR Prezidento bei Algirdo Mykolo Brazausko sales. Pamatėme dovanų kolekciją. Jos eksponatus  mūsų valstybės vadovams padovanojo svečiai iš užsienio.

Grįžau namo kupina įspūdžių. Šis apdovanojimas bei apsilankymas LR Seime ilgam išliks mano atmintyje.

Austėja Tverkutė, 3ak klasės mokinė 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis