Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Atsiliepdama į policijos organizuojamą prevencinę priemonę „Rugsėjis - saugaus eismo mėnuo“ ir galvodama apie savo mokinių sveikatą, gyvybę ir gebėjimą atsidurti pavojingose situacijose, pakviečiau į  4ak klasę policijos darbuotojus. Rugsėjo 4 d. atvyko Raseinių rajono policijos komisariato prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė ir kelių policijos grupės vyriausiasis patrulis Regimantas Petraitis.

Svečiai papasakojo apie saugaus eismo situaciją mūsų rajone, apie bendraamžių padaromus nusižengimus, tėvų atsakomybę, apie dviratininko teises ir pareigas kelyje. Bendruomenę pareigūnė supažindino su policininko profesija, patrulis pademonstravo automobilį ir kitas jų profesijai reikalingas priemones:  alkotesterį, neperšaunamą liemenę ir kt. Aišku, svečiai paliko ir dovanų: atšvaitų, liemenių, knygų apie policininko profesiją. Susitikimas buvo įdomus ir naudingas.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Meilė Radavičienė


 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis