Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Sveikiname  50 dešimtokų, kurie š. m. birželio 20 d. sėkmingai pabaigė Pagrindinio ugdymo programą, dalyvavo pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinime ir gavo Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus: „Visas žmogaus gyvenimas – tai nesibaigiantis susitikimų ir atsisveikinimų ciklas... Mes linkime Jums, mieli mūsų mokiniai, išsirinkti iš mūsų mokykloje praleistų dienų pačias gražiausias, geriausias, šilčiausias akimirkas ir džiaugtis jomis ne tik vasarą, bet ir mokantis kitose ugdymo įstaigose...Tegul kitais mokslo metais Jūsų laukia nauji draugai, nauji mokytojai, nauji iššūkiai!“


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis