Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Birželio 6 d.- džiugi diena: pagaliau sulaukėme vasaros atostogų! Šie mokslo metai mūsų mokyklai buvo ypatingi, išskirtiniai. Šventėme mokyklos 95 metų jubiliejų. Ta proga visus metus mokykloje vyko įvairūs šventiniai renginiai, konkursai, varžybos. O šiandien mes visi dalyvaujame dar vienoje pilietinėje akcijoje ,,Kad ne auksinės vasaros…“, kuri skirta birželio 14-osios Gedulo ir Vilties dienos paminėjimui. Mokiniai mūsų mokyklos alėją papuošė vilties gėlėmis. Direktoriaus sveikinimas, mokytojų ir mokinių dainos bei šokiai sustiprino viltį, kad pamokos baigėsi, vadovėliai ilsisi, pagerbti gabiausieji mokiniai, pasidžiaugta visų pasiekimais. Užvertę galvas ir stebėdami skrendančius balionus, prisiminėme - visi mes turime svajonių... Tegul skrenda mūsų svajonės į vasarą, nusirpusią vyšniomis, kvepiančią žemuogėmis, jūros druska, kad rudenį vėl grįžtume į savą ir mylimą mokyklą.


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis