Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje jau daug metų vyksta tradicinis pavasario mokinių aerobikos konkursas „Judesio harmonija”. Šiais metais jame dalyvavo 5 – 10 kl. mokiniai, dvejose amžiaus grupėse: 5-7 kl. ir 8-10 kl. Didelis dėmesys skiriamas fiziniam komandų pasirengimui, technikos pratimų atlikimui jų sudėtingumui ir originalumui. Konkurse galėjo dalyvauti ir berniukai.  Šio konkurso tikslai yra populiarinti aerobiką mokinių tarpe ir nustatyti stipriausią mokyklos aerobikos komandą.

Šiais metais aerobikos konkursas vyko balandžio 11 d. 13 val. mūsų mokyklos didžiojoje salėje. Jame dalyvavo: 7d kl., 6a kl., 7b kl., 5a kl., 10a kl., 8a kl., 8b kl., 9a ir 9b jungtinė klasė ir 10b kl.

Po savo pagrindinių pasirodymų  komandos turėjo išsitraukti muzikos žanrą ir pagal jį sukurti šokį. Komisijos manymu geriausiai pagal nežinomą muzikos žanrą sušuko 5a ir 8a klasės (muzikos žanras – baletas). Kol komisija sprendė kas laimės šį konkursą vyko dalyvių ir renginio žiūrovų bendras šokis.

Komisijos vertinimu 1 gr. III vietą iškovojo 6a kl., II vietą – 7d kl., o I vietą – 7b kl. 2 gr. III vietą iškovojo 10a kl., II vietą – 8b, o I vietą – 9a ir 9b jungtinė klasė. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime sėkmės kitais metais! 

Dovilė Butkutė6a klasės mokinė

Atgal  Set 1/2  Toliau


 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis