Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Balandžio 10-ąją Neformaliojo švietimo asociacija „Jaunimo akademija“, kviesdama suaugusius dalintis turima patirtimi, organizavo netradicinės veiklos, iniciatyvumo ir išradingumo dieną. Šiemet prie šio renginio prisijungėme ir mes – 2a klasės mokiniai, tėveliai ir mokytoja Vida Petrauskienė.

Diena bus kitokia, jei pamokas ves kiti žmonės, ne mokytojai. Padėti sutiko labai kūrybiškos, išradingos mamos. Reda Banienė ir Natalija Antanavičienė papasakojo vaikams apie netvarkingų žmonių daromą žalą mūsų aplinkai, atliekų tvarkymą, rūšiavimą ir pasiūlė ne išmesti plastikinius butelius, o iš jų pasidaryti drugelius, jais papuošti gražų medį.

Erika Stočkuvienė ir Vaida Matijošaitytė pasakojo apie sveiko maisto įtaką augantiems vaikams ir mokė gaminti namines salotas, sumuštinius ir vaisių vėrinukus. Vaikams labiausiai patiko patiems susimaišyti daugiasluoksnius sulčių kokteilius. Visi liko patenkinti. Labai norime padėkoti mamoms, nepagailėjusioms savo laiko, ir tikimės dar tokių pamokų.


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis