Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Penktadienį, kovo 28 dieną, mūsų mokykloje gražiai paminėtos K.Donelaičio 300-osios gimimo metinės. Renginį organizavo Raseinių rajono savivaldybės  administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius, Simono Stanevičiaus bendrija, Raseinių rajono savivaldybės  viešoji biblioteka ir mūsų mokykla.

Renginio svečiai turėjo galimybę pasivaikščioti po mūsų senąją gražiąją mokyklą, pasigrožėti mokinių piešinių paroda ,,Mūsų Donelaitis“.

Paminėjimas „Žydintys metų laikai, per žvaigždynus skriejantys greitai" prasidėjo K. Donelaičio knygos „Metai" pristatymu, gražia, spalvinga mokinių literatūrine kompozicija „Sveiks, sveteli!". Po to pranešimą ,,Liudvikas Rėza ,,Žydintys metų laikai, per žvaigždynus skriejantys greitai“ skaitė Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Lietuvių kalbos katedros profesorė Regina Koženiauskienė. Vytauto Didžiojo universiteto Lietuvių literatūros katedros literatūros fakulteto profesorė Irena Buckley ir  studentai pabendravo su renginio dalyviais: „K.Donelaitis studentiškoje auditorijoje". Rašytojas Eugenijus Ignatavičius perskaitė keletą K. Donelaičio poemos ištraukų. Kalbėjo  Simono Stanevičiaus bendrijos siela Antanas Pocius, renginį apibendrino Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, sveikinimo žodžius tarė  mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė.

Gražią ir prasmingą šventę vainikavo mokinių, mokytojų ir svečių,  dainuojama  daina ,,Už Raseinių, ant Dubysos...“ Džiaugiamės išgirdę daug įdomių dalykų apie K. Donelaitį, jo veiklą, susitikę ir pabendravę su įdomiais žmonėmis, taip įspūdingai perteikusiais ,,žydinčius metų laikus“. 


 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis