Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. (8 428) 52 167
Nr. | Vardas, pavardė | Išsilavinimas | Specialybė, kvalifikacinė kategorija | Mokomieji dalykai | Turimos pareigos |
1 | Albina Steponavičienė | Aukštasis | Fizikos, katalikų religijos mokytoja, tikybos mokytoja metodininkė | Tikyba | 5a klasės vadovė, 5-10 klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė |
2 | Evelina Budrienė | Aukštasis | Muzikos mokytoja metodininkė | Muzika | |
3 | Vilija Paškauskienė | Aukštasis | Filologė, lietuvių kalbos ir literatūros dėstytoja , etikos mokytoja metodininkė | Etika | |
4 | Jolanta Kilkiuvienė | Aukštasis | Vidurinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | Lietuvių kalba | 5 c klasės vadovė |
5 | Laima Butvilienė | Aukštasis | Vidurinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė | Lietuvių kalba | Mokyklos metodinės tarybos pirmininkė |
6 | Laima Česaitienė | Aukštasis | Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | Lietuvių kalba | Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, metodinės grupės pirmininkė |
7 | Daiva Petrylienė | Aukštasis | Vidurinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | Lietuvių kalba | |
8 | Odeta Bielskytė |
Aukštasis | Ugdymo mokslų bakalauro laipsnis ir pedagogo kvalifikacija |
Geografija | 7c klasės vadovė |
9 | Gražina Šimkevičienė | Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo dalykai | 2b klasės vadovė |
10 | Roma Varneckienė | Aukštasis | Vidurinės mokyklos matematikos mokytoja, matematikos mokytoja metodininkė | Matematika | 7b klasės vadovė |
11 | Laima Borkertaitė |
Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių vyresnioji mokytoja |
Pradinio ugdymo dalykai | 2a klasės vadovė |
12 | Daiva Ramanauskienė | Aukštasis | Vidurinės mokyklos fizikos ir astronomijos, informatikos mokytoja, fizikos mokytoja metodininkė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja | Fizika, informacinės technologijos | 8c klasės vadovė |
13 | Aldona Krasauskienė | Aukštasis | Rusų kalbos ir literatūros, vidurinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, rusų kalbos mokytoja metodininkė | Rusų kalba | 7a klasės vadovė |
14 | Rasa Turskienė |
Aukštasis | Taikomųjų darbų mokytojo kvalifikacija |
Technologijos | 8a klasės vadovė |
15 | Diana Užemeckienė | Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo dalykai | 4c klasės vadovė |
16 | Odeta Uselienė | Aukštasis | Filologė, rusų kalbos ir literatūros dėstytoja, bendrojo lavinimo mokyklos anglų kalbos mokytoja, anglų kalbos mokytoja metodininkė | Anglų kalba | 6a klasės vadovė |
17 | Tomas Gužauskas | Aukštasis | Pagrindinės mokyklos vokiečių kalbos mokytojas, vaikystės pedagogika, anglų kalba, anglų kalbos vyresnysis mokytojas | Anglų kalba | |
18 | Jurgita Sokienė | Aukštasis | Vokiečių filologija, anglų filologija, anglų kalbos mokytoja metodininkė | Anglų kalba | 5b klasės vadovė |
19 | Rasa Vaišvilienė | Aukštasis | Vidurinės mokyklos biologijos ir žemės ūkio pagrindų, dailės mokytoja, dailės mokytoja, biologijos mokytoja metodininkė | Biologija, gamta ir žmogus | Gamtos mokslų ir matematikos mokytojų metodinės grupės pirmininkė |
20 | Giedrė Karčauskienė | Aukštasis | Chemijos ir darbų mokytoja, chemijos mokytoja metodininkė | Chemija | |
21 | Tomas Kantautas | Aukštasis | Istorijos mokytojas, istorijos vyresnysis mokytojas | Istorija, pilietiškumo pagrindai | Dorinio ugdymo ir socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkas |
22 | Daiva Rapolienė | Aukštasis | Mokytoja – choro dirigentė, muzikos mokytoja metodininkė | Muzika, choras | Meninio ugdymo dalykų ir technologijų metodinės grupės pirmininkė, 6b klasės vadovė |
23 | Jonas Gailius | Aukštasis | Vidurinės mokyklos techninių disciplinų mokytojas, technologijų mokytojas metodininkas | Technologijos, žmogaus sauga | |
24 | Irena Kobienė | Aukštasis | Kūno kultūros ir turizmo dėstytoja organizatorė, kūno kultūros mokytoja metodininkė | Fizinis ugdymas | Šokio ir fizinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė, 8b klasės vadovė |
25 | Aidas Kavaliauskas | Aukštasis | Kūno kultūros mokytojas, kūno kultūros mokytojas metodininkas | Fizinis ugdymas | |
26 | Rita Petkienė | Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo dalykai | 1b klasės vadovė |
27 | Dalia Kosienė | Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo dalykai | 3b klasės vadovė, pradinio ugdymo programos mokytojų metodinės grupės pirmininkė |
28 | Donvina Dambrauskaitė | Aukštasis | Dailiosios keramikos meistrė, vaikų vadovė, dailės mokytoja, dailės mokytoja metodininkė | Dailė | |
29 | Reda Baltkojienė | Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja, pailgintos mokymosi dienos grupės vyresnioji auklėtoja | Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja | |
30 | Vida Petrauskienė | Aukštasis | Pradinių klasių, muzikos mokytoja, ankstyvosios anglų kalbos mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo dalykai | 3a klasės vadovė |
31 | Rimantė Gardauskienė | Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo dalykai | 4b klasės vadovė |
32 | Rita Goleckienė | Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja ekspertė | Pradinio ugdymo dalykai | 1a klasės vadovė |
33 | Asta Rumševičienė | Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja, anglų kalbos(ankstyvojo ugdymo) vyresnioji mokytoja | Anglų kalba | Užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė |
34 | Vaida Armonienė | Aukštasis | Fizikos ir matematikos mokytoja, fizikos magistro kvalifikacinis laipsnis, matematikos mokytoja metodininkė | Matematika | |
35 | Lina Baltrušaitienė | Auštasis | Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo dalykai | 1c klasės vadovė |
36 | Regina Kaminskienė | Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo dalykai | 3c klasės vadovė |
37 | Vilma Miklienė | Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo dalykai | 2c klasės vadovė |
38 | Ramutė Mockuvienė | Aukštasis | Pradinių klasių mokytoja, pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo dalykai | 4a klasės vadovė |
39 | Daiva Danusienė | Aukštasis | Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja | Priešmokyklinis ugdymas | |
40 | Vida Lazdauskaitė | Aukštasis | Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja | Priešmokyklinis ugdymas | |
41 | Vaida Naujokaitienė | Aukštasis | Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė |
Priešmokyklinis ugdymas |