Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Vienintelis suaugusiųjų raštingumą skatinantis konkursas – Nacionalinis diktantas, kuris vyko š.m. vasario 22 dieną 11 val. Respublikoje rengiamas jau septintą kartą. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Mūsų mokykloje diktanto rašymas suorganizuotas pirmąjį kartą, užtai reikia dėkoti mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymui V.Linkytei. Į kvietimą rašyti diktantą, atsiliepė nemažai mokinių ir keletas mokytojų - tai užtikrino puikią ir darbingą nuotaiką. Faktas – šeštadienis buvo turiningas.

Galbūt tai naujoji mūsų mokyklos bendruomenės tradicija, į kurią įsitrauks vis daugiau norinčiųjų?

Bibliotekininkė L.Stulgienė


 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis