Apie Nš „Augu sveikas" dalyvavimą 2021 m. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotame projekte „Sveikata visus metus"
Julijos padėka už dalyvavimą respublikiniame renginyje DNR diena
Gabijos padėka už dalyvavimą respublikiniame renginyje DNR diena
Diplomas respublikiniame bendrojo lavinimo mokyklų 1-4 klasių mokinių virtualualiame nuotraukų konkurse „Aš tavo gimtinė“
Atmintis gyva, nes liudija 2019 m.
Prisijungėme prie Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo...
Mūsų mokyklos šeši mokiniai dalyvavo komandinėje olimpiadoje „Šaltinėlio“ taurei laimėti. Mokiniai pasirodė šauniai, puikiai dirbo komandoje ir laimėjo antrąją vietą.
2017-2018 m. m. 5-7 kl. mokslo pirmūnai ir rajono olimpiadų bei rajono ar respublikos konkursų nugalėtojai, jų tėveliai ir klasių vadovai bei mokytojai
2017-2018 m. m. 8-10 kl. mokslo pirmūnai ir rajono olimpiadų bei rajono ar respublikos konkursų nugalėtojai, jų tėveliai ir klasių vadovai bei mokytojai
Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro padėkos įteiktos už dalyvavimą akcijoje „Ačiū Tau, gydytojau“
GERIAUSI MOKYKLOS SPORTININKAI 2017-2018 M. M. | ||
Eil.Nr. | Vardas, pavardė | Klasė |
1. | Jonė Klimaitė | 5b |
2. | Dominyka Karašauskaitė | 5b |
3. | Marius Kreimeris | 5c |
4. | Mantas Kreimeris | 5c |
5. | Rokas Tamulis | 6a |
6. | Nedas Lipčius | 6a |
7. | Vilius Petkus | 6a |
8. | Rapolas Jokilaitis | 6a |
9. | Henrikas Karašauskas | 6a |
10. | Austėja Liutkevičiūtė | 6a |
11. | Justas Minialga | 6a |
12. | Danielė Antanavičiūtė | 6a |
13. | Miglė Valaitytė | 6a |
14. | Dominyka Petrokaitytė | 6a |
15. | Augustas Stočkus | 6a |
16. | Titas Pijoraitis | 6a |
17. | Eivė Rimkutė | 6a |
18. | Rugilė Švagždytė | 6b |
19. | Gabija Liorensaitė | 6b |
20. | Greta Kasperavičiūtė | 6b |
21. | Marius Bajorinas | 6b |
22. | Deividas Butavičius | 6b |
23. | Valdas Andriulis | 6b |
24. | Deividas Samuilis | 6b |
25. | Brigita Bardauskaitė | 6b |
26. | Evelina Petravičiūtė | 6b |
27. | Gabrielė Paulauskytė | 6b |
28. | Paulius Urbonavičius | 6b |
29. | Milvydas Nazimovas | 7a |
30. | Adas Miniotas | 7a |
31. | Justinas Bauža | 7a |
32. | Domantas Jonikas | 7a |
33. | Julita Kumpikevičiūtė | 7b |
34. | Ineta Čekauskaitė | 7b |
35. | Jordanas Bagdonas | 7c |
36. | Rytis Barauskas | 7c |
37. | Modestas Buivydas | 7c |
38. | Titas Taučas | 7c |
39. | Faustas Vaidelauskas | 7c |
40. | Rokas Veverskis | 7c |
41. | Mantas Šepialis | 7c |
42. | Evelina Baužaitė | 7c |
43. | Titas Legeckis | 8a |
44. | Dovilė Čekauskaitė | 8a |
45. | Dovydas Didjurgis | 8a |
46. | Dainius Petrauskas | 8a |
47. | Rita Andriulytė | 8a |
48. | Aurimas Simanavičius | 8b |
49. | Gražvydas Navickas | 8b |
50. | Ignas Bytautas | 8b |
51. | Ieva Ražanaitė | 8b |
52. | Ligijus Dembinskis | 8c |
53. | Leonas Levickis | 8c |
54. | Beatričė Baužaitė | 8c |
55. | Rokas Zubrickas | 8d |
56. | Kamilė Krivickaitė | 8d |
57. | Svajūnas Voslys | 10a |
58. | Edvinas Januševičius | 10a |
SVEIKINAME 2017-2018 M. M. 3-10 KL. RAJONO OLIMPIADŲ IR KONKURSŲ PRIZININKUS BEI JŲ MOKYTOJUS
Olimpiados pavadinimas | Vardas, pavardė | Klasė | Mokytojo vardas, pavardė | Vieta |
Matematikos olimpiada 3 klasių mokinių | Karolina Juknevičiūtė | 3b | Rimanta Gardauskienė | III |
Matematikos olimpiada 4 klasių mokinių | Dominykas Virkutis | 4a | Rita Goleckienė | III |
Nacionalinis diktantas 4 klasių mokinių | Ugnė Jankauskaitė | 4b | Rita Petkienė | I |
Lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams | Ugnė Jankauskaitė | 4b | Rita Petkienė | II |
Nacionalinis diktantas 4 klasių mokinių | Selestė Mišeikytė | 4c | Lina Baltrušaitienė | III |
Nacionalinis mokinių (5 klasių) raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“ rajono etapas | Adrija Šimkutė | 5b | Laima Butvilienė | I |
Emilija Kreimerytė | 5a | Daiva Mockevičienė | III | |
Lietuvių kalbos olimpiada 5 klasių mokiniams | Emilija Kreimerytė | 5a | Daiva Mockevičienė | III |
Anglų kalbos olimpiada 7 klasių mokiniams | Valius Ramanauskas | 7c | Jurgita Sokienė | I |
Anglų kalbos olimpiada 7 klasių mokiniams | Emilija Maciukevičiūtė | 7b | Jurgita Sokienė | II |
Lietuvių kalbos olimpiada 8 klasių mokiniams | Rita Andriulytė | 8a | Jolanta Kilkiuvienė | I |
Lietuvių kalbos olimpiada 8 klasių mokiniams | Agnė Armonaitė | 8a | Jolanta Kilkiuvienė | III |
Lietuvių kalbos olimpiada 7 klasių mokiniams | Julita Kumpikevičiūtė | 7b | Laima Butvilienė | I |
Lietuvių kalbos olimpiada 7 klasių mokiniams | Emilija Maciukevičiūtė | 7b | Laima Butvilienė | II |
Lietuvių kalbos olimpiada 6 klasių mokiniams | Austėja Tverkutė | 6c | Daiva Mockevičienė | I |
Lietuvių kalbos olimpiada 5 klasių mokiniams | Gabija Kvietkutė | 5a | Daiva Mockevičienė | II |
Matematikos olimpiada 8 klasių mokinių | Andrius Stankus | 8d | Roma Varneckienė | II |
Matematikos olimpiada 7 klasių mokinių | Milvydas Nazimovas | 7a | Vaida Armonienė | I |
Matematikos olimpiada 7 klasių mokinių | Valius Ramanauskas | 7c | Regina Škeršpilytė | II |
Matematikos olimpiada 7 klasių mokinių | Giedrius Mikelaitis | 7c | Regina Škeršpilytė | III |
Matematikos olimpiada 5 klasių mokinių | Titas Stukas | 5c | Vytautas Okockis | III |
Lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams | Deimantė Zubrickaitė | 4b | Rita Petkienė | I |
Lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams | Aneta Judickaitė | 4a | Rita Goleckienė | II |
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ | Izabelė Janušaitytė | 7a | Jolanta Kilkiuvienė | I |
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ | Gabija Kvietkutė | 5a | Daiva Mockevičienė | II |
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ | Adrija Šimkutė | 5b | Laima Butvilienė | III |
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ | Valdas Andriulis | 6b | Laima Česaitienė | III |
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ | Evelina Jociūtė | 7b | Laima Butvilienė | II |
Konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“ | Rita Andriulytė | 8a | Jolanta Kilkiuvienė | III |
Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas | Rugilė Kleinauskaitė | 7b | Laima Butvilienė | II |
Meninio skaitymo konkursas 5-12 klasių mokinių | Lukas Valinčius | 5b | Laima Butvilienė | III |
Biologijos olimpiada 10 klasių mokiniams | Jolanta Stankutė | 10a | Rasa Vaišvilienė | III |
2017-2018 mokslo metų 1-ojo pusmečio Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokslo pirmūnai
|
Pradinio ugdymo programos 1-4 klasių mokiniai:
|
Ema Grigalauskaitė,1a klasė |
Pijus Jančauskas,1a klasė |
Dominyka Krasauskaitė,1a klasė |
Matas Vaivada,1a klasė |
Ugnė Valinčiūtė,1a klasė |
Dija Volfaitė,1a klasė |
Ugnė Armonaitė,1b klasė |
Džiugas Bagaslauskis,1b klasė |
Viltė Dunauskaitė,1b klasė |
Jokūbas Grubliauskas,1b klasė |
Karolis Krištapavičius,1b klasė |
Tomas Songaila,1b klasė |
Milda Ulvidaitė,1b klasė |
Gvidas Vasiliauskas,1b klasė |
Gustė Vitkutė,1b klasė |
Kajus Buivydas,1c klasė |
Domas Grigas,1c klasė |
Arnas Jasinskas,1c klasė |
Kevinas Juknevičius,1c klasė |
Danielė Marinaitė,1c klasė |
Evelina Motiejaitytė,1c klasė |
Tadas Radzevičius,1c klasė |
Viltė Siniūtė,1c klasė |
Pijus Urbonavičius,1c klasė |
Nojus Valinčius,1c klasė |
Rokas Gužauskas, 2a klasė |
Tautvydas Kontrimas, 2a klasė |
Erikas Pareigis, 2a klasė |
Austėja Rekštytė, 2a klasė |
Augustė Bulotaitė, 2b klasė |
Justas Gudaitis, 2b klasė |
Emilis Oržekauskas, 2b klasė |
Emilija Savickaitė, 2b klasė |
Aistė Vasiliauskaitė, 2b klasė |
Vanesa Daubaraitė, 2c klasė |
Urtė Šimkutė, 2c klasė |
Nedas Jancevičius, 2c klasė |
Pijus Kreimeris, 3a klasė |
Karolina Juknevičiūtė, 3b klasė |
Urtė Volfaitė, 3b klasė |
Geistė Grubliauskaitė, 3c klasė |
Titas Ševelis, 3c klasė |
Liepa Ševelytė, 3c klasė |
Ema Krasauskaitė, 3c klasė |
Gustė Taučaitė, 3d klasė |
Roberta Naudulaitytė, 3d klasė |
Aistė Leniartek, 3d klasė |
Kostas Borkertas, 4a klasė |
Nojus Ivanauskas, 4a klasė |
Elzė Saulė Mažeikaitė, 4a klasė |
Modesta Savickaitė, 4a klasė |
Dominykas Virkutis, 4a klasė |
Lukas Antanavičius, 4b klasė |
Titas Antanavičius,4b klasė |
Deimantė Zubrickaitė,4b klasė |
Ugnė Jankauskaitė, 4b klasė |
Kristijonas Bulotas, 4c klasė |
Armintė Steponaitytė, 4c klasė |
Selestė Mišeikytė, 4c klasė |
2017-2018 MOKSLO METŲ 1-OJO PUSMEČIO RASEINIŲ VIKTORO PETKAUS PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKSLO PIRMŪNAI |
Pagrindinio ugdymo programos 5-8 klasių mokiniai, kurie mokosi puikiai ir labai gerai: |
Julija Juškaitė (puikiai), 5a klasė |
Emilija Kreimerytė (puikiai), 5a klasė |
Gabija Kvietkutė (puikiai), 5a klasė |
Guoda Vaidotaitė (puikiai), 8c klasė |
Ugnė Kveselytė, 5a klasė |
Kajus Kareiva, 5c klasė |
Augustas Banys, 6a klasė |
Valdas Andriulis, 6b klasė |
Evelina Petravičiūtė, 6b klasė |
Lina Stankutė, 6b klasė |
Austėja Tverkutė, 6c klasė |
Milvydas Nazimovas, 7a klasė |
Emilija Maciukevičiūtė, 7b klasė |
Julita Kumpikevičiūtė, 7b klasė |
Giedrius Mikelaitis, 7c klasė |
Valius Ramanauskas, 7c klasė |
Arnas Ambrozaitis, 8a klasė |
Rita Andriulytė, 8a klasė |
Agnė Armonaitė, 8a klasė |
Evelina Laurinaitytė, 8c klasė |
Miglė Švagždytė, 8c klasė |
Kamilė Krivickaitė, 8d klasė |
Andrius Stankus, 7d klasė |
Rokas Zubrickas, 8d klasė |
|
Pagrindinio ugdymo programos 9-10 klasių mokiniai, kurie mokosi gerai: |
Ernestas Klimas, 9a klasė |
Aistė Pozingytė, 10a klasė |
Vakarė Stanaitytė, 10a klasė |
Jolanta Stankutė, 10a klasė |
Sveikiname 2016-2017 m. m. 8-10 kl. rajono olimpiadų ir konkursų prizininkus bei jų mokytojus
Konkurso, olimpiados pavadinimas |
Mokinys(ė) |
Klasė |
Mokytoja(s) |
Vieta |
|||
Anglų kalbos respublikinis konkursas 9-10 klasių mokiniams |
Justinas Globys |
10a |
Odeta Uselienė |
II |
|||
Meninio skaitymo konkursas 5-8 klasių mokiniams |
Kristijonas Kilčauskas |
8b |
Laima Butvilienė |
I |
|||
Istorijos olimpiados 10-12 klasių mokiniams rajono etapas |
Sonata Kveselytė |
10b |
Jonas Janušas |
III |
|||
Biologijos olimpiados 9 klasių mokiniams rajono etapas |
Jolanta Stankutė |
9a |
Rasa Vaišvilienė |
II |
|||
Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 6-8 klasių mokinių muzikos olimpiados rajono etapas |
Emilija Pečiulaitytė |
8b |
Evelina Budrienė |
II |
SVEIKINME 2016-2017 M. M. 4-7 KL. RAJONO OLIMPIADŲ IR KONKURSŲ PRIZININKUS BEI JŲ MOKYTOJUS
Eil. Nr. |
Olimpiada, konkursas |
Mokinio(ės) vardas, pavardė |
Klasė |
Mokytojo(s) vardas, pavardė |
Vieta |
1. |
Nacionalinis mokinių (5 klasių) raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“ rajono etapas |
Augustas Banys |
5 |
Laima Butvilienė |
I |
2. |
Lietuvių kalbos olimpiada 5 klasės mokiniams |
Valdas Andriulis |
5 |
Laima Česaitienė |
I |
3. |
Lietuvių kalbos olimpiada 6 klasės mokiniams |
Julita Kumpikevičiūtė |
6 |
Laima Butvilienė |
I |
4. |
Lietuvių kalbos olimpiada 6 klasės mokiniams |
Rugilė Kleinauskaitė |
6 |
Laima Butvilienė |
I |
5. |
Lietuvių kalbos olimpiada 7 klasės mokiniams |
Rita Andriulytė |
7 |
Jolanta Kilkiuvienė |
I |
6. |
Nacionalinis mokinių (4 klasių) raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“ rajono etapas |
Gabija Kvietkutė |
4 |
Virginija Vaitkienė |
II |
7. |
Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams |
Emilija Kreimerytė |
4 |
Virginija Vaitkienė |
II |
8. |
Rajoninė matematikos olimpiada 6 klasių mokiniams |
Julita Kumpikevičiūtė |
6 |
Regina Škeršpilytė |
II |
9. |
Rajoninė matematikos olimpiada 7 klasių mokiniams |
Arnas Ambrozaitis |
7 |
Vytautas Okockis |
II |
10. |
Rajoninė matematikos olimpiada 4 klasių mokiniams |
Titas Stukas |
4 |
Vilma Miklienė |
III |
11. |
Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams |
Gabija Kvietkutė |
4 |
Virginija Vaitkienė |
III |
12. |
Anglų kalbos olimpiada 7 klasės mokiniams |
Faustas Gailius |
7 |
Jurgita Sokienė |
III |
2016-2017 m. m. konkurso „Metų mokinys“ 5-10 kl. nugalėtojai, jų mokytojai ir mokyklos direktorius
2016-2017 m. m. 7-8 kl. mokslo pirmūnai ir rajono olimpiadų bei rajono ar respublikos konkursų nugalėtojai, jų tėveliai ir klasių vadovės
2016-2017 m. m. 9-10 kl. mokslo pirmūnai ir rajono olimpiadų bei rajono ar respublikos konkursų nugalėtojai, jų tėveliai, mokyklos direktorius ir klasių vadovės
2016-2017 m. m. 5-6 kl. mokslo pirmūnai ir rajono olimpiadų bei rajono ar respublikos konkursų nugalėtojai, jų tėveliai ir klasių vadovės
2016-2017 mokslo metų 1-ojo pusmečio Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokslo pirmūnai
2016 metų 1-4 klasių mokinių pasiekimai rajone
2016 M. M.5-10 KLASIŲ MOKINIŲ PASIEKIMAI RAJONE
LIETUVIŲ KALBA
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Renginio pavadinimas |
Vieta |
Mokytojo v., pavardė |
1. |
Ema Songailaitė |
5b |
Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“ |
I |
L. Butvilienė |
2. |
Julita Kumpikevičiūtė |
5b |
Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“ |
II |
L. Butvilienė |
3. |
Agnė Armonaitė |
6a |
Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“ |
III |
J. Kilkiuvienė |
4. |
Rita Andriulytė |
6a |
Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“ |
II |
J. Kilkiuvienė |
5. |
Kristijonas Kilčauskas |
7b |
Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“ |
II |
L. Butvilienė |
6. |
Gabija Čėsnaitė |
8b |
Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016“ |
III |
L. Česaitienė |
7. |
Agnė Armonaitė |
6a |
Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5-8 kl. |
II |
J. Kilkiuvienė |
8. |
Kristijonas Kilčauskas |
7b |
Meninis skaitymas |
III |
L. Butvilienė |
9. |
Giedrė Stoškutė |
10a |
Lietuvių kalbos olimpiada 9-12 kl. |
I |
L. Butvilienė |
10. |
Julita Kumpikevičiūtė |
5b |
Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5-8 kl. |
I |
L. Butvilienė |
11. |
Emilija Maciukevičiūtė |
5b |
Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5-8 kl. |
II |
L. Butvilienė |
12. |
Gustas Grubliauskas |
7b |
Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5-8 kl. |
I |
L. Butvilienė |
13. |
Kristijonas Kilčauskas |
7b |
Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5-8 kl. |
III |
L. Butvilienė |
14. |
Iveta Anulytė |
9b |
Rajoninis konkursas „Gyvename ne tam, kad valgytume, o valgome tam, kad gyventume“
|
II |
D. Mockevičienė |
15. |
Agnė Armonaitė |
7a |
Rajoninis rašinių konkursas ,,Už Raseinių ant Dubysos“ |
I |
J. Kilkiuvienė |
16. |
Iveta Anulytė |
10b |
Rajoninis konkursas ,,Tarpdalykinių žinių raštingumas-svarbi vertybė ateičiai“ |
III |
D. Mockevičienė |
17. |
Sonata Kveselytė |
10b |
Rajoninis konkursas ,,Tarpdalykinių žinių raštingumas- svarbi vertybė ateičiai“ |
II |
D. Mockevičienė |
CHEMIJA
Eil.Nr. |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Renginio pavadinimas |
Vieta |
Mokytojo v., pavardė |
1. |
Deimantė Judickaitė |
10a |
54 –oji chemijos olimpiada |
II |
G. Karčauskienė |
FIZIKA
Eil.Nr. |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Renginio pavadinimas |
Vieta |
Mokytojo v., pavardė |
1.
|
Sonata Kveselytė |
9b |
64- oji fizikos olimpiada |
III |
Z. Vaišienė |
2. |
Gabrielė Šalvaitytė |
10a |
64- oji fizikos olimpiada |
II |
D. Ramanauskienė |
BIOLOGIJA
Eil.Nr. |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Renginio pavadinimas |
Vieta |
Mokytojo v., pavardė |
1. |
Kornelija Vaišvilaitė |
10a |
49-oji biologijos olimpiada |
I |
R. Vaišvilienė |
MATEMATIKA
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Renginio pavadinimas |
Vieta |
Mokytojo v., pavardė |
1. |
Milvydas Nazimovas |
5a |
Rajoninė matematikos olimpiada 5-8 kl. |
III |
V. Okockis |
2. |
Giedrius Mikelaitis |
5c |
Rajoninė matematikos olimpiada 5-8 kl. |
III |
R. Škeršpilytė |
3. |
Arnas Ambrozaitis |
6a |
Rajoninė matematikos olimpiada 5-8 kl.
|
II |
V. Okockis |
4. |
Rokas Zubrickas |
6d |
Rajoninė matematikos olimpiada 5-8 kl. |
I |
R. Varneckienė |
ANGLŲ, VOKIEČIŲ, RUSŲ KALBA
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Renginio pavadinimas |
Vieta |
Mokytojo v., pavardė |
1. |
Dovilė Butkutė |
8a |
Rajoninė anglų kalbos olimpiada 7-8 kl. |
I |
S. Brauklienė |
2. |
Ignas Valiukas |
5b |
Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl. |
I |
A. Stoškienė |
3. |
Gustas Grubliauskas |
7b |
Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl. |
II |
O Uselienė |
4. |
Daivaras Adomaitis |
7a |
Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl. |
III |
A. Stoškienė |
5. |
Justinas Globys |
9a |
Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl. |
I |
O. Uselienė |
6. |
Simas Batavičius |
9a |
Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl. |
II |
O. Uselienė |
7. |
Gabija Unikytė |
10a |
Rajoninis anglų kalbos konkursas ,,Ištark paraidžiui“ 5-10 kl. |
II |
S. Brauklienė |
8. |
Fausta Gužauskaitė, Gabija Čėsnaitė, Ieva Urbonaitė, EimantėRapalytė, Dominyka Rimkutė |
8a 8b 8b 8c 8c |
Rajoninis vokiečių kalbos konkursas 8-9 kl. mokiniams ,,Kelionė į Vokietiją“ |
III |
J. Ogenskienė |
DAILĖ
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Renginio pavadinimas |
Vieta |
Mokytojo v., pavardė |
1. |
Tadas Ambrozaitis |
5b |
Piešinių konkursas „Už Raseinių ant Dubysos“ |
I |
D. Dambrauskaitė |
2. |
Ineta Juciūtė |
6c |
Piešinių konkursas „Už Raseinių ant Dubysos“ |
II |
R. Vaišvilienė |
TECHNOLOGIJOS, ŽMOGAUS SAUGA
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė |
Klasė |
Renginio pavadinimas |
Vieta |
Mokytojo v., pavardė |
1. |
Liepa Jokilaitytė |
8a |
Technologijų olimpiados rajoninis turas 8-12 kl. |
III |
V. Jovaišienė |
2. |
Anulytė Iveta, Urbonaitė Ramunė, Laurynas Nemčauskas, Laurynas Peckus |
9b |
Rajoninė žmogaus saugos viktorina 6-10 kl. |
I |
J. Gailius |
______________________
2015-2016 M. M. 3–10 KLASIŲ MOKINIŲ SPORTO PASIEKIMAI RAJONE
Eil. Nr. |
Klasė |
Renginio pavadinimas |
Vieta |
Mokytojo v., pavardė |
1. |
6-8 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5 x 5 varžybos. |
II |
I. Kobienė |
2. |
5-6 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių mergaičių kvadrato varžybos. |
I |
I. Kobienė |
3. |
5-6 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų kvadrato varžybos. |
I |
A. Kavaliauskas |
4. |
3-4 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių pradinių kl. kvadrato varžybos. |
III |
A. Kavaliauskas |
5. |
6-10 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų krepšinio varžybos. |
I |
A. Kavaliauskas |
6. |
5-6 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių mergaičių DSV varžybos. |
I |
I. Kobienė |
7. |
5-6 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų DSV varžybos. |
I |
A. Kavaliauskas |
8. |
3-4 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių pradinių kl. DSV varžybos. |
II |
A. Kavaliauskas |
9. |
6-8 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių mergaičių stalo teniso varžybos. |
III |
A. Kavaliauskas |
10. |
8 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų stalo teniso varžybos. |
III |
A. Kavaliauskas |
11. |
7-8 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų badmintono varžybos. |
II |
A. Kavaliauskas |
12. |
6-10 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių mergaičių tinklinio varžybos. |
II |
A. Kavaliauskas |
13. |
7-8 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų tinklinio varžybos. |
I |
A. Kavaliauskas |
14. |
3-4 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių pradinių kl. šaškių varžybos. |
III |
A. Kavaliauskas |
15. |
5-8 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių šachmatų varžybos. |
III |
I. Kobienė |
16. |
3-4 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų pradinių kl. žaidynių šachmatų varžybos. |
I |
A. Kavaliauskas |
17. |
3-4 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų pradinių kl. žaidynių lengvosios atletikos trikovės varžybos. |
III |
A. Kavaliauskas |
18. |
8-10 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių estafetės varžybos. |
III |
A. Kavaliauskas |
19. |
7-10 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2000-2002 m.) futbolo žaidynių „Golas 2016“ varžybos. |
III |
I. Kobienė |
20. |
5-6 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2003 m ir jaun.) futbolo žaidynių „Golas 2016“ varžybos. |
III |
I. Kobienė |
21. |
5-7 |
2015-2016 m. m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2002 m. ir jaun.) lengvosios atletikos keturkovės varžybos. |
III |
I. Kobienė |
22. |
6-9 |
Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos berniukų (gim. 2001 m. ir jaun.) varžybose „Auksinis ruduo 2016“. |
II |
I. Kobienė |
23. |
3-4 |
2016 m. Raseinių r. mokyklų žaidynių pradinių kl. (gim. 2006 m. ir jaun.) kvadrato varžybos. |
III |
A. Kavaliauskas |
24. |
5-6 |
2016 m. Raseinių r. mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2004 m. ir jaun.) kvadrato varžybos. |
II |
I. Kobienė |
25. |
5-6 |
2016 m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2004 m. ir jaun.) kvadrato varžybos. |
III |
A. Kavaliauskas |
26. |
5-7 |
2016 m. Raseinių r. mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2003 m. ir jaun.) futbolo 5 x 5 varžybos. |
III |
A. Kavaliauskas |
2015–2016 M. M. 3–10 KLASIŲ MOKINIŲ SPORTO PASIEKIMAI RESPUBLIKOJE
Eil. Nr. |
Klasė |
Renginio pavadinimas |
Vieta |
Mokytojo v., pavardė |
1. |
5-6 |
2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių mergaičių kvadrato varžybos. |
IV |
I. Kobienė |
2. |
5-6 |
2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių berniukų kvadrato varžybos. |
IV |
A. Kavaliauskas |
3. |
6-10 |
2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių berniukų krepšinio varžybos. |
I |
A. Kavaliauskas |
4. |
6-10 |
2015-2016 m. m. Respublikos tarpzoninės mokyklų žaidynių berniukų krepšinio varžybos. |
IV |
A. Kavaliauskas |
5. |
5-6 |
2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių mergaičių DSV varžybos. |
II |
I. Kobienė |
6. |
5-6 |
2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių berniukų DSV varžybos. |
II |
A. Kavaliauskas |
7. |
7-10 |
2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų žaidynių berniukų tinklinio varžybos. |
IV |
A. Kavaliauskas |
8. |
3-4 |
2015-2016 m. m. Respublikos zoninės mokyklų pradinių kl. žaidynių šachmatų varžybos. |
XVIII |
A. Kavaliauskas |
2015-2016 m. m. 5-10 kl. mokslo pirmūnai ir olimpiadų, konkursų nugalėtojai, jų mokytojai ir tėveliai
Rajono olimpiadų, konkursų prizininkai ir jų mokytoja
5-7 kl. mokslo pirmūnai, rajono olimpiadų ir konkursų nugalėtojai bei jų tėveliai
8-10 kl. mokslo pirmūnai, rajono olimpiadų ir konkursų nugalėtojai bei jų tėveliai
2015-2016 m. m. konkurso „Metų mokinys“ nugalėtojai ir socialinė pedagogė
2015-2016 mokslo metų 1-ojo pusmečio Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos pirmūnai
Pradinis ugdymas
Mokosi labai gerai
1.Emilijus Bartkevičius, 1a kl.
2.Solveiga Česaitytė, 1a kl.
3.Estera Germanavičiūtė, 1a kl.
4.Indrė Griciūtė, 1a kl.
5.Dominykas Guntarskis, 1a kl.
6.Tailoras Jocius,1a kl.
7.Daniela Klimaitė, 1a kl.
8.Pijus Kreimeris, 1a kl.
9.Smiltė Malūkaitė, 1a kl.
10.Karolina Juknevičiūtė, 1b kl.
11.Aistė Leniartek, 1b kl.
12.Urtė Volfaitė, 1b kl.
13.Geistė Grubliauskaitė, 1c kl.
14.Jokūbas Jokubauskas, 1c kl.
15.Ugnė Tamulytė, 1c kl.
16.Titas Ševelis, 1c kl.
17.Simas Urbonavičius, 1c kl.
18.Gustė Taučaitė, 1d kl.
19.Emilija Marinaitė, 1d kl.
20.Roberta Naudulaitytė, 1d kl.
21.Karolina Starkutė, 1d kl.
22.Arnoldas Serba, 1d kl.
23.Jonas Serba, 1d kl.
24.Martynas Norkus, 1d kl.
25.Julius Vaitkus, 1d kl.
26.Adomas Bardauskas, 2a kl.
27.Kostas Borkertas, 2a kl.
28.Aneta Judickaitė, 2a kl.
29.Gustas Karčauskas, 2a kl.
30.Jonas Keparutis, 2a kl.
31.Elzė Saulė Mažeikaitė, 2a kl.
32.Dominykas Virkutis, 2a kl.
33.Ugnė Jankauskaitė, 2b kl.
34.Lukas Antanavičius, 2b kl.
35.Selestė Mišeikytė, 2c kl.
36.Kristijonas Bulotas, 2c kl.
37.Armintė Steponaitytė, 2c kl.
38.Goda Jokilaitytė, 2c kl.
39.Gabija Kvietkutė, 3a kl.
40.Ugnė Kveselytė, 3a kl.
41.Emilija Kreimerytė 3a kl.
42.Tomas Bubulas , 3b kl.
43.Vakarė Gustainytė, 3b kl.
44.Julija Juškaitė, 3b kl.
45.Lidija Juodytė, 3b kl.
46.Ieva Šimkevičiūtė , 3b kl.
47.Lukas Valinčius, 3b kl.
48.Adrija šimkutė, 3b kl.
49.Šarūnas Byštautas , 3ak kl.
50.Estrėja Juodytė , 3ak kl.
51.Kajus Kareiva , 3ak kl.
52.Rugilė Misiūtė, 3ak kl.
53.Dominykas Rumša , 3ak kl.
54.Titas Stukas, 3ak kl.
55.Antanavičiūtė Danielė, 4a kl.
56.Augustas Banys, 4a kl.
57.Gintarė Masaitytė , 4a kl.
58.Gvidas Paulauskas 4a kl.
59.Dominyka Petrokaitytė , 4a kl.
60.Tadas Ambrozaitis, 4b kl.
61.Valdas Andriulis, 4b kl
62.Augustas Butkus, 4b kl.
63.Lina Stankutė, 4b kl.
64.Austėja Tolevičiūtė, 4b kl.
65.Egdaras Borisevičius, 4ak kl.
66.Viltė Rimkutė, 4ak kl.
67.Rugilė Švagždytė, 4ak kl.
68.Austėja Tverkutė, 4ak kl.
69.Areta Čekauskytė, 4bk kl.
2015-2016 mokslo metų 1-ojo pusmečio Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos pirmūnai
Pagrindinis ugdymas
Mokosi puikiai
1.Agnė Armonaitė, 6a kl.
2.Guoda Vaidotaitė, 6c kl.
3.Giedrė Stoškutė, 10a kl.
Mokosi labai gerai
4.Milvydas Nazimovas, 5a kl.
5.Evelina Jociūtė, 5b kl.
6.Rugilė Kleinauskaitė, 5b kl.
7.Emilija Maciukevičiūtė, 5b kl.
8.Julita Kumpikevičiūtė, 5b kl.
9.Pijus Aurelijus Barškys, 5c kl.
10.Giedrius Mikelaitis, 5c kl.
11.Arnas Ambrozaitis, 6a kl.
12.Rita Andriulytė, 6a kl.
13.Vykintas Barčas, 6b kl.
14.Evelina Laurinaitytė, 6c kl.
15.Miglė Švagždytė, 6c kl.
16.Andrius Stankus, 6d kl.
17.Gustas Grubliauskas, 7b kl.
18.Aistė Ambrozaitytė, 8a kl.
19.Fausta Gužauskaitė, 8a kl.
20.Rokas Mankevičius, 8a kl.
21.Danielė Aleksaitė, 9a kl.
22.Iveta Anulytė , 9b kl.
23.Sonata Kveselytė, 9b kl.
24.Ramunė Urbonaitė, 9b kl.
25.Laura Kilkiūtė, 10a kl.
26.Gabrielė Šalvaitytė, 10a kl.
Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 2014-2015 m. m. 2-ojo pusmečio mokslo pirmūnai
5-10 klasėse
Baigė puikiai:
Stankus Andrius, 5d klasė,
Kveselytė Sonata, 8d klasė,
Stoškutė Giedrė, 9a klasė.
Baigė labai gerai:
5a klasėje
Ambrozaitis Arnas, Armonaitė Agnė, Andriulytė Rita
5b klasėje
Barčas Vykintas
5c klasėje
Buterlevičius Martynas, Laurinaitytė Evelina,
Miežinytė Gabija, Švagždytė Miglė,
Vaidotaitė Guoda, Žilytė Augustė
5d klasėje
Zubrickas Rokas
6a klasėje
Kalvaitytė Aistė
6b klasėje
Grubliauskas Gustas
7a klasėje
Butkutė Dovilė,
Gužauskaitė Fausta, Mankevičius Rokas
7b klasėje
Kilčauskas Kristijonas
8a klasėje
Medelytė Brigita, Aleksaitė Danielė
8b klasėje
Kirpšaitė Greta, Račaitė Deimantė, Stunžinas Matas,
Budraitytė Kornelija, Čepulytė Monika
8c klasėje
Lapkauskaitė Karolina, Marcinkutė Viktorija
8d klasėje
Urbonaitė Ramunė, Pūkytė Aurelija,
Anulytė Iveta, Kareivaitė Kornelija,
9a klasėje
Unikytė Gabija, Borkertas Benas,
Kilkiūtė Laura, Šalvaitytė Gabrielė
9b klasėje
Aleksaitė Roberta
Pradinėse klasėse
4a klasėje
Adomaitytė Rimgailė, Savickas Arnas
4ak klasėje
Vaitkutė Eglė, Radčenkaitė Indrė, Janušaitytė Izabelė, Nazimovas Milvydas
4b klasėje
Jociūtė Evelina, Kleinauskaitė Rugilė, Maciukevičiūtė Emilija, Songailaitė Ema
4bk klasėje
Ramanauskas Valius, Steniulytė Ema, Mikelaitis Giedrius, Barškys Pijus
4c klasėje
Masulevičiūtė Inesa, Kumpikevičiūtė Julita, Bagaslauskytė Viktorija
3a klasėje
Antanavičiūtė Danielė, Banys Augustas
3ak klasėje
Borisevičius Edgaras, Rimkutė Viltė, Švagždytė Rugilė, Tverkutė Austėja
3b klasėje
Pužeckas Nojus, Visockytė Eva
3bk klasėje
Čekauskytė Areta, Kiaušinytė Gabrielė
2a klasėje
Ališauskas Žanas, Kveselytė Ugnė, Kvietkutė Gabija
2ak klasėje
Kunijauskaitė Joana, Misiutė Rugilė, Beržinskas Titas, Byštautas Šarūnas, Kareiva Kajus
2b klasėje
Juškaitė Julita, Juodytė Lidija, Majauskaitė Austėja, Šimkevičiūtė Ieva, Šimkutė Adrija, Bubulas Tomas, Valinčius Lukas, Gustainytė Vakarė
1a klasėje
Bardauskas Adomas, Borketas Kostas, Judickaitė Aneta, Kilčauskaitė Izabelė, Kropaitis Mikas, Matijošaitytė Meda, Mažeikaitė Elzė Saulė, Rutkauskaitė Augustė, Savickaitė Modesta, Virkutis Dominykas
1b klasėje
Antanavičius Titas, Antanavičius Lukas, Dobrovolskis Rokas, Jankauskaitė Ugnė
1c klasėje
Steponaitytė Armintė, Jukilaitytė Goda, Mišeikytė Selestė, Bulota Kristijonas
Sveikiname mokslo pirmūnus!
2014-2015 m. mokslo pirmūnai ir olimpiadų, konkursų nugalėtojai
Informacija apie 2015 m. įgyvendintus projektus
2014-2015 m. m. pirmojo pusmečio Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokslo pirmūnai
2013-2014 m. m. mokinių pasiekimai rajono olimpiadose, konkursuose
5-8 kl. mokiniai, kurie 2013-2014 m. m. baigė puikiai arba labai gerai
2013-2014 m. m. geriausi mokyklos sportininkai
Pranešimas: „Sėkmingas bendradarbiavimas ugdo laimingus vaikus“
Pradinių klasių mokinių pasiekimai respublikiniame konkurse ,,Kalbų Kengūra 2014“ ir 2014 tarptautiniame matematikos konkurse ,,Kengūra“
2013 m. vykusių mokomųjų dalykų olimpiadų (rajono etapo) rezultatai
Sportiniai pasiekimai 2012-2013 m. m.
2013 m. vykusių mokomųjų dalykų olimpiadų ir konkursų rajono etapo laimėtojai
2011-2013 m. m. pradinių klasių mokinių pasiekimai
2012-2013 m. m. pradinių klasių mokiniai, kurie I pusmetį baigė aukštesniuoju lygiu
2012-2013 m. m. pirmąjį pusmetį baigę labai gerai 5-10 kl. mokiniai
2011-2012 m. m. vykusių mokomųjų dalykų olimpiadų ir konkursų rajono etapo laimėtojai
2011-2012 m. m. sporto pasiekimai
Informacija apie 2012 metais įgyvendintus projektus, finansuotus iš įvairių fondų
Straipsniai
- Baigiamoji eTwinning konferencija Romoje
- IT konkursas „Bebras“
- Pagerbėme geriausiai besimokančius vaikus ir jų tėvelius
- Jaunųjų ornitologų kelionės įspūdžiai
- „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“
- 4b klasės mokiniai ir mokytoja Liuba Vaigauskienė
- Padėka už dalyvavimą pilietinėje akcijoje ,,Atmintis gyva, nes liudija", skirtoje Sausio 13-ąjai, Laisvės gynėjų dienai paminėti
- LIETUVAI IR MAN
GERIAUSI MOKYKLOS SPORTININKAI 2017-2018 M. M.
|