Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Lapkričio 29 d. pasipuošę, linksmi bei kupini geros nuotaikos 4 a ir 4 b mokiniai (mokytojos Audronė Stoškienė ir Asta Rumševičienė) skubėjo į Ariogalos gimnaziją, kur vyko anglų kalbos konkursas „FunTasks“. Konkurso tikslas – pagerinti mokinių anglų kalbos žinias, linksmai praleisti laiką ir išrinkti geriausiai anglų kalbos užduotis atlikusią komandą. Mūsų mokyklos komanda laimėjo pirmąją vietą. Visi dalyviai puikiai praleido laiką, tikime, kad jie taip pat patobulino savo anglų kalbos žinias. Džiaugiamės mūsų mokinių laimėjimu, sveikiname komandos dalyvius ir jų mokytojas.

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis