Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Lapkričio 18-22 dienomis mūsų mokykloje vyko jau tradiciniais tapę matematinės savaitės renginiai.

Pirmadienį mokiniai galėjo pažvelgti į matematiką kitaip. Jų laukė pažintis su beždžionių, policininko, ežio šukavimo teoremomis ir kt. Antradienį vyko komandinės 7-8 klasių mokinių matematikos uždavinių sprendimo varžybos. Šauniausiai pasirodė ir pirmas vietas iškovojo 7c ir 8a klasių komandos. Trečiadienį olimpiadinius  uždavinius sprendė 9-10 klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi šiems matematikams: pirmąsias vietas laimėjo 9 b kl. mokinys V. Našlėnas ir 10 b kl. mokinė R. Barčaitė, antrąsias vietas - 9b kl. mokinys M. Simonavičius ir  10 b kl. mokinys P. Paškevičius, o trečiąsias vietas -9 a kl. mokinė K. Demereckaitė ir 10 b kl. mokinė E. Urniežiūtė. Ketvirtadienį matematinėje popietėje rungėsi 5-6 klasių mokinių komandos. Nugalėjo 5 b ir 6 b klasių mokinių komandos.

Matematinę savaitę vainikavo penktadienio apdovanojimai. Visiems dalyviams  įteiktos padėkos, o pirmų vietų laimėtojams - diplomai ir pereinamosios taurės. Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus.

Matematikos mokytoja V. Armonienė


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis