Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

           Spalio 29 d. Raseinių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko konferencija „Mokinių savivalda“, kurioje dalyvavo net 11 mokyklų atstovai. Džiugu, kad atostogų metu mūsų mokyklos mokinių savivaldos atstovai aktyviai dalyvavo konferencijoje. Mokiniai nustebino savo aktyvumu, noru bendrauti ir bendradarbiauti, siekiu tobulėti bei noru, kad visiems mokiniams mokykla taptų jų antraisiais namais. Mūsų mokyklai atstovavo dešimtokai: Lingailė Kairaitytė (10 a kl.), Rusnė Barčaitė ir Gvidas Žickis (10 b kl.). Mokiniai susipažino su savivaldos kūrimu mūsų rajone, dalyvavo diskusijose, vyko praktiniai užsiėmimai, žaidimai. Dėkojame mokiniams, kurie dalyvavo ir pasidalino savo įspūdžiais.

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis