Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Antradienį, rugsėjo 24 d., Raseinių kūno kultūros ir sporto centre vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos varžybos „Auksinis ruduo 2013“, kuriose dalyvavo ir mūsų Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos sportininkai. Gausiai susirinkę dalyviai rungėsi  individualiose bei komandinėse varžybose. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad tarp stipriausių rajono komandų mūsų mokyklos mokiniai užėmė garbingą ketvirtąją vietą.

Mokyklos sportininkai parodė puikius rezultatus. Štai mūsų šaunieji sportininkai: Vidmantas Kulišauskas (400 m bėgimas – I vieta (58,34 s), Karolis Jurkus (400 m bėgimas – III vieta (58,94 s), Deivydas Platonovas (rutulio stūmimas – I vieta (10,44 m), kamuoliuko metimas – II vieta (58,34 m), Klaidas Urbonas (1500 m bėgimas – III vieta (5.24,23 s), Auksė Šadauskaitė (100 m bėgimo distancijoje  užėmė I vietą (13,97 s), Viktorija Naciūtė (šuolis į aukštį – I vieta (1 m 20 cm). 

Sveikiname ir didžiuojamės mūsų mokyklos sportininkais.

Dominyka Daujotaitė,

Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 10a klasės mokinė


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis