Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Birželio 21 d. aktų salėje 64 šios mokyklos dešimtokams, baigusiems Pagrindinio ugdymo programą ir dalyvavusiems pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinime, įteikti Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Į šventę susirinkusius dešimtokus, jų tėvelius, mokytojus ir svečius pasveikino mokyklos direktorius Gediminas Diržys, klasės vadovė Vilija Paškauskienė supažindino visus su direktoriaus įsakymais dėl pažymėjimų išdavimo ir mokinių įrašymo į mokyklos Garbės knygą bei apdovanojimų padėkos raštais už gerus mokslo pasiekimus ir mokyklos garsinimą įvairiuose rajono bei šalies konkursuose, olimpiadose, varžybose, pagalbą organizuojant renginius mokykloje ir rajone. Kai buvo įteikti pažymėjimai, žodį tarė ir dešimtokė. Visų bendaamžių vadru padėkojo mokytojams, mokyklos administracijai už rūpestį ir pastangas, kad mokiniams mokykloje buvo gera, jauku ir linksma gyventi bei mokytis.

Mokykla su viltimi išlydėjo pirmąją dešimtokų laidą, tikėdama, kad šie mokiniai sėkmingai tęs mokslus ir kitose pasirinktose mokymosi įstaigose.


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis