Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

     7    7c klasės mokiniai prieš rudens atostogas turėjo galimybę susipažinti su STEAM centre esančiomis gamtamoksline ir mechatronikos laboratorijomis. Gamtamokslinėje laboratorijoje buvo atliekami tiriamieji darbai. Vienas iš tiriamųjų darbų – „Kristalų mikropasaulis“. Kristalus mokiniai augino iš įvairių druskų, gamino tirpalus, atliko nesudėtingus skaičiavimus bei stebėjo juos pro mikroskopus. Atliko ir kristalų formos narvelio skaičiavimus. Veikloje buvo integruotos biologijos, geografijos, matematikos, fizikos, lietuvių kalbos, chemijos ir dailės pamokų temos. Įspūdį tai pat paliko ir mikrovaldiklių valdovai „Little Monster Crazy Band“. Tiriamojo darbo metu buvo tobulinama mokinių skaitmeninė kompetencija ir programavimo įgūdžiai.

         Šios ekskursijos metu mokiniai praktiškai taikė žinias, įgytas pamokų metu, o mokytoja tobulino įgūdžius apie STEAM strategijos taikymą geografijos ir kt. pamokose.

       7c klasės vadovė Odeta Bielskytė

                                

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis