Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

 5    Pasaulio sveikatos organizacija antrąjį spalio ketvirtadienį yra paskelbusi Pasauline regėjimo diena. Šią dieną žmonės skatinami pasirūpinti savo akimis, atkreipti dėmesį į aklumo keliamas problemas bei regėjimo sutrikimus. Akys yra mūsų sielos bei sveikatos veidrodis, jomis žmogus gali net kalbėti, išreikšti nuotaiką ar jausmus.

     Mūsų progimnazijos pailgintos mokymosi dienos grupių mokiniai prisijungė prie šios dienos minėjimo. Abiejose grupėse vyko praktiniai užsiėmimai „Akys – langas į pasaulį“. Jų metu visuomenės sveikatos specialistė Laima Galinaitienė priminė, kaip taisyklingai plauti rankas, kartu su vaikais darė akių mankštą, aptarė sveikos gyvensenos pagrindus, padedančius išsaugoti gerą regėjimą.          Ugdytiniai vaišinosi morkomis, kurias dovanojo Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

     Pailgintos mokymosi dienos grupėje N. 1 visa savaitė buvo skirta šiai temai. Ugdytiniai klausėsi gydytojos oftalmologės patarimų, atliko praktines užduotis „Rašau ir skaitau Brailio raštu“, dalyvavo

kūrybinėse dirbtuvėse „Gražiausias regėtas vaizdas“. Savaitės veiklą užbaigė linksmai dainuodami „Akyčių dainą“. Taip dar kartą prisiminė, kaip prižiūrėti savo akis.

 

Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja Reda Baltkojienė

                                

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis