Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

      6   Spalio 18 d. mūsų progimnazijos mokinių aktyvas kartu su mokytojomis (Rasa T., Vilija P.) ir ūkvedžiu (Gitanu K.) svečiavosi Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje.
         Susitikimo tikslas buvo pasidalinti mokinių lyderystės ugdymo patirtimi. Su svečiais bendravo gimnazijos mokinių tarybos nariai, kurie organizavo ekskursiją po gimnaziją, pasidalino veiklos organizavimo patirtimi, aptarė mokyklos prezidento rinkimų tvarką, kadencijų trukmę, bendradarbiavimą su administracija, mokytojais. Patirtimi pasidalino progimnazijos mokytoja Rasa T., atsakinga už veiklą su mokinių taryba, ir gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Justina D., savo įžvalgomis tema „Kelias į lyderystę" pasidalino gimnazijos karjeros specialistė Justina P.
         Daugelis mokinių iš Raseinių Ukmergėje svečiavosi pirmą kartą, todėl liko sužavėti ekskursija po Ukmergę, kurią vedė geografijos mokytoja Dalia V. kartu su būsimuoju mokytoju, dabar atliekančiu mokykloje praktiką, Laurynu.
          „Balandžių daug Ukmergėj..." – kad Vytauto Kernagio dainos žodžiai teisingi, įsitikino svečiai iš Raseinių.
         Susitikimas buvo pirmas, bet tikrai ne paskutinis. Numatome tęsti bendradarbiavimą tarp mokyklų mokinių tarybų bei organizuoti mokytojų socialinių emocinių kompetencijų ugdymo patirties sklaidą.Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis