Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

5Rugsėjo 28 dieną 4b, 4c ir 3c klasės mokiniai, lydimi mokytojų Rimantos Gardauskienės, Dianos Užemeckienės, Reginos Kaminskienės ir mokytojo padėjėjos Rimos Žickienės, išvyko į Šiaulius.

       Ekskursiją pradėjome Dviračių muziejuje. Tai muziejus, įkurtas beveik prieš keturis dešimtmečius, kur dera tradicinės ekspozicijos ir naujausios technologijos. Jame eksponuojama daugiau nei 67 dviračiai, 4 velomobiliai ir apie 222 kitų eksponatų. Mokiniai, lydimi gidžių, susipažino su vienos iš seniausių susisiekimo, sporto, ekologiškos priemonės raida ir dviratininkais, savo žygiais garsinusiais Lietuvos vardą visame pasaulyje.

       Mažieji lankytojai ne tik susipažino su dviračio istorija, bet ir mynė netradicinę sporto priemonę – velomobilį, išbandė jėgas plento dviračių sporte. Daug džiaugsmo vaikams suteikė varžybos šiuolaikiniu ir senoviniu mediniu dviračiais. Teigiamų emocijų mokiniai patyrė ir žaidimų aikštelėje prie Talkšos ežero.

     Kelionę baigėme Šiaulių geležinkelio muziejuje, kur mokinių laukė unikali senovinių garvežių, įvairių tipų drezinų, siaurojo geležinkelio vagono lauko ekspozicija ir vidaus ekspozicija, su gausa eksponatų, atspindinčių geležinkelio istoriją nuo 1871 metų iki šių dienų. Vaikai pamatė stiklinę, su išgraviruotomis raidėmis „ЛРЖД“, XX a. I pusės telefono aparatą  „SIEMENS HALSKE“, unikalią ąžuolinę kėdę su išgraviruotomis raidėmis „LG“. Labiausiai vaikams patiko geležinkelio maketas su veikiančiais žaisliniais garvežiais.

     Įsigiję kelionės bilietus ir nusifotografavę prie teritorijoje eksponuojamų garvežių PT-4-153 ir L-0106, sėdome į autobusą ir pasukome namų link.

 

     Mokytojos Rimanta Gardauskienė, Regina Kaminskienė, Diana Užemeckienė

                                

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis