Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

Gegužės 15 dieną mūsų mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių regioninės „Šviesoforo“ varžybos, kuriose dalyvavo 15 Kauno regiono komandų. Varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokytojos L. Vaigauskienės paruošta pradinių klasių komanda (iš Kalnų g. 3): Nojus Globys, Miglė Švagždytė, Eglė Vaitkutė ir Rugilė Švagždytė. Sakoma, jog namuose ir sienos padeda. Tikrai padėjo, nes mažieji eismo žinovai užėmė pirmąją vietą. Gegužės 22-23 d. jie atstovaus Kauno regionui respublikinėse varžybose. Sėkmės jiems!


Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis