Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

2Rugsėjo 13 d., po 3 ir 4 pamokų, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos kiemelyje prie dirbtuvių vyko patirtinė veikla: buvęs mokinys Rokas Ramanauskas ir jo kolega Svajūnas Siriūnaitis, kurie priklauso komandai „LYNX MotorSport“, mokiniams parodė DRAG lenktynėms paruoštą AUDI UrS4 (1992 metų, 500 arklio galių) ir žiedinėms lenktynėms paruoštą BMW e30 (1985metų, 230 arklio galių).

         Rokas džiaugėsi aktyviu smalsuolių būriu ir pridūrė, kad norėjo vaikams pristatyti techniką, kokios dauguma iš arti nėra matę, papasakoti apie legalų autosportą, lenktynes, pakalbėti apie saugų eismą, sudominti technika ir inžinerija. Vaikų džiaugsmui nebuvo ribų: jie galėjo paliesti mašinas, netgi pasėdėti jose, nusifotografuoti, išgirsti riaumojančius variklius, išvysti ugnimi šaudančią išmetimo sistemą. R. Ramanauskas pabrėžė: ,,Jei skatinsime jaunimą domėtis technika, jiems tiesiog neužteks laiko ir pinigų žalingiems įpročiams“.

 

                                

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis