Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

12Ant rudenėjančio dangaus

Pripieškim saulės spindulių,

Kad nebeliūdintų žmogaus

Rugsėjo žingsniai, ir tikėkim-

Dienų spalvotame fone

Bus gera plaukt rudens upe.

   Ruduo prasideda švente – Mokslo ir žinių diena. Vaiskų, saulėtą rugsėjo 1-osios rytą mokiniai, mokytojai, tėveliai rinkosi progimnazijos kieme. Direktorius Ramūnas Bružas palinkėjo visiems sėkmės ir paskelbė 2022-2023 mokslo metų pradžią. Lietuvos Respublikos valstybinę vėliavą, prieš naujus mokslo metus dovanotą Raseinių rajono savivaldybės, Ukrainos Respublikos vėliavą ir mūsų progimnazijos vėliavą pakėlė 8 klasės mokiniai Gustas, Karolis ir Vilius.

   Tradiciškai Rugsėjo 1-ąją pagerbiame disidentą Viktorą Petkų – mokytojų ir mokinių atstovai nuvežė gėles į kapines.

Labai malonu, kad naujųjų 2022-2023 m. m. šventėje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų parapijos klebonas Vytautas Paukštis bei Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė. Svečiai pasveikino progimnazijos bendruomenę su Mokslo ir žinių diena, palinkėjo kūrybingų, sėkmingų mokslo metų. Meras Andrius Bautronis pasidžiaugė mūsų bendruomenės susitelkimu, nauja kūrybine edukacine erdve – kupolu, nauja klase, kurioje šiais metais galėsime vesti pamokas, žaisti, piešti, dainuoti, diskutuoti.

   Džiugu, kad progimnazijos slenkstį šiemet peržengs 35 priešmokyklinės grupės vaikai. Juos globos mokytojos Vaida Naujokaitienė, Vida Lazdauskaitė, Daiva Danusienė. 62 pirmokus į pažinimo šalį ves mokytojos Rita Goleckienė, Rita Petkienė, Lina Baltrušaitienė.

   Gražiausius posmus deklamavo pirmokėliai, sveikinimo žodį tarė 8c klasės mokinys Titas. Skambėjo pradinukų atliekama daina, visus iš vasaros prisiminimų sugrąžino nuotaikingas pradinukų šokis. Direktorius išdalino mokiniams atšvaitus, kad kelionė į žinių šalį ir iš jos būtų saugi.

   Direktorius su svečiais atidarė lauko klasės duris – o ten ančiukai šoka. Nukirpus juostą, ančiukai linksmai šokinėdami išbėgo laukan ir užleido kupolą svečiams. Mokiniai džiūgavo – mūsų progimnazija turi ypatingą lauko klasę, spindintį pastatą, dar kitaip vadinamą kupolu.

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai, drąsiai ženkime į 2022-2023-ųjų mokslo metų pradžią! Tegu šie metai būna įdomūs ir pilni atradimų!

   Jaunieji žurnalistai

                                

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis