Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

   12      Paskutinę mokslo metų dieną Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos 58 klasių mokiniai praleido smagiai ir turiningai, bendraklasių ir klasės vadovių, mokytojų būryje.

         Per pirmąją pamoką mokiniai su klasių vadovėmis ir mokytojomis aptarė mokymosi pasiekimus, prisiminė, kaip saugiai leisti atostogas. 9 val. bendruomenė jaukiame progimnazijos kiemelyje giedojo „Tautišką giesmę“, buvo nuleista Lietuvos Valstybės Vėliava ir pakelta istorinė Vėliava. Progimnazijos direktorius Ramūnas Bružas padėkojo visiems už bendrystę, gražius darbus, palinkėjo smagios, saugios vasaros ir paskelbė 2021-2022 mokslo metų pabaigą. 10.00 val. aktų salėje vyko 8-okų šventė, o kitų klasių mokiniai atliko kūrybines užduotis: ant lapo parašė šūkį apie saugią vasarą, aplink jį komponavo pačių pagamintus gėlių žiedus, lapus, drugelius, paukštelius...Kūrybinę užduotį mokiniai pristatė antro aukšto fojė, po to darbeliai papuošė klasių duris. Mokiniai už kūrybiškumą buvo „pavaišinti“ gardžiomis picomis–dėlionėmis „Saugi vasara“.

       57 klasių mokiniai (po 45 atstovus iš kiekvienos klasės) savo žinias galėjo pasitikrinti ir pagilinti dalyvaudami praktiniuose užsiėmimuose „Vasara be traumų!“, kurie vyko nuo 10 val. skaitykloje. Užsiėmimus vedė bendruomenės slaugytoja Laima Galinaitienė.

         Visi vasarą pasitiko su geromis emocijomis, smagiai nusiteikę, kupini įspūdžių, tikėdamiesi pailsėti nuo mokslų. Tad visiems geros ir saugios vasaros, susitiksime Rugsėjį!

         Jaunieji žurnalistai

                                

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis