Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

52021–2022 m. m. pailgintos mokymosi dienos grupės pirmokai įgyvendino ankstyvosios prevencijos ir vaikų socialinių gebėjimų ugdymo programą „Zipio draugai“. Programos tikslas – ne tik padėti vaikams įveikti juos ištikusius sunkumus, bet ir parodyti, kaip svarbu kalbėtis su kitais žmonėmis, kai apima liūdesys ar pyktis, kaip svarbu išklausyti kitus, kai jiems liūdna ar pikta. Dalyvaudami programoje „Zipio draugai“, ugdytiniai mokėsi atpažinti savo jausmus ir kalbėti apie juos, aiškiai pasakyti tai, ką nori, įdėmiai klausytis, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, rasti draugų ir išsaugoti draugystę, įveikti vienišumą, atstūmimą ar priekabiavimą, nesileisti, kad būtų priekabiaujama, spręsti konfliktus, išgyventi pasikeitimus ir netektis bei prie jų prisitaikyti.

     Programą sėkmingai baigė ir diplomus gavo 18 pirmokėlių. Tikiu, jog jie ir ateityje, priimdami sprendimus, vadovausis auksine Zipio taisykle: „Gera išeitis yra ta, kuri padeda man pasijusti geriau ir nekenkia nei man, nei kitam“.

Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja Reda Baltkojienė

                                

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis