Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

ltkalbdienaLietuvių kalbos dienos 2016 m. surengtos pirmą kartą. Tai daugybė vasario 16 – kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų renginių. Daug įvairių renginių tuo metu vyksta ir mūsų progimnazijoje. Balandžio paskutinę savaitę 5–6 klasių mokiniai rašė gražiausius lietuviškus žodžius, juos plukdė nupiešta upe, lipdė ant medžio lapų, iš žodžių statė kalbos namą. Vaikų fantazijoms nebuvo ribų. Džiugu, kad beveik daugeliui mokinių gražiausi žodžiai: motina, tėvynė, draugas, taika, prašau, atsiprašau, ačiū, knyga, meilė... Mokinių darbai puikuojasi progimnazijos antrame aukšte.

 

       Mokslo metams artėjant į pabaigą, lietuvių kalbos mokytojos organizavo apklausą, kokios knygos šiais mokslo metais tapo populiariausiomis ir ką perskaitė 5–8 klasių mokiniai. Rinkome 5, 6, 7, 8 klasių mėgstamiausių knygų dešimtuką. Štai penktokų skaitomiausia Elfie Donnelly knyga „Sudie, seneli, ištariau tyliai“. Šeštokams labiausiai patiko Jeff Kinney „Nevykėlio dienoraštis“, J. K. Rowling „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“. Atkreipėme dėmesį, kad penktokai ir šeštokai mielai skaito Astridos Lindgren, David Williams knygas. Septintokams patiko L. Lowry „Siuntėjas“, Selmos Lagerliof ,,Portugalijos karalius“, aštuntokų mėgstamiausios knygos – Rūtos Šepetys knyga „Tarp pilkų debesų“, Džono Gryno „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“. Jauniesiems žurnalistams, ruošiantiems stendą, buvo įdomu sužinoti, kad progimnazijos direktorius, domėdamasis, ką skaito mokiniai, rado sąraše ir savo šiuo metu skaitomą knygą – tai Džono Gryno „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“.

Džiaugiamės, kad turime tokį gausų būrį mokinių, kurie yra kūrybingi, kurie domisi knyga ir yra šaunūs skaitytojai.

 

         Jaunieji žurnalistai

 

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis