Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

7Balandžio 28 d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje vyko respublikinis šokių konkursas – festivalis ,,Šokio fiesta 2022“. Renginį organizavo šokių mokytoja metodininkė Neringa Šlopšnienė ir Raseinių švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Valdonė Balčaitienė. Konkursą vertino trys komisijos narės: Rugilė Dailidaitė–choreografė, trenerė, pedagogė, studijos RED įkūrėja ir šokėja; Rugilė Dailidaitė, kuri dalyvauja įvairiuose televiziniuose projektuose ir yra Lietuvos šokio asociacijos PREZIDENTĖ; Natalija Tokareva–šokių klubų „Vilnis“ savininkė, Lietuvos sportinių šokių federacijos teisėja; Gintarė Guželienė–Pakražančio kultūros centro choreografė ir Pakražančio gimnazijos šokių mokytoja, konkursų komisijos narė, organizuoja ir aktyvai dalyvauja renginiuose, projektuose ir koncertinėse veiklose.

Šokių festivalyje dalyvavo 435 dalyviai, kurie buvo suskirstyti į keturias amžiaus grupes.

Konkurse dalyvavo Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos 2a kl. mokiniai su šokiu „Rokenrolas“ ir užėmė 1–ąją vietą. 2b kl. mokiniai šoko „Gintariniai riešutai“ ir laimėjo 2–ąją vietą. Andrėja Mikalauskaitė (2b kl. mokinė) pristatė ukrainietišką šokį „Stiprūs kartu“ ir užėmė 1–ąją vietą. Sveikiname jaunuosius šokėjus ir linkime naujų pergalių!

             Šokių mokytoja metodininkė Neriga Šlopšnienė

                                

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis