Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

3Progimnazijoje nuolat vyksta įvairių sporto šakų turnyrai. Jau sausio 17 d. buvo paskelbta mokinių registracija dalyvauti 5–6 kl. ir 7–8 kl. Krepšinio 3 x 3 turnyre, o sausio 27 d. buvo pradėtas vykdyti Krepšinio 3 x 3 turnyras. Turnyre dalyvavo 5–6 kl. 3 komandos (5a, 5b ir 6c kl. mokiniai) ir 7–8 kl. 5 komandos (7a, 7c, 8a, 8c ir jungtinė 7b8b kl. mokinių komandos). Krepšinio 3 x 3 turnyro finalinės rungtynės įvyko vasario 25 d. Mažajame 5–6 kl. finale susitiko 5a ir 5b kl. komandos.      Po atkaklios kovos rungtynes laimėjo 5b kl. mokiniai. 7–8 kl. turnyre IV–ąją vietą užėmė 7a kl. vaikinų komanda, III–ąją vietą laimėjo 8a kl., II–ąją vietą iškovojo 8c kl., o nugalėtojais tapo 7b8b kl. vaikinų komanda. Turnyro šventinę nuotaiką palaikė 8a kl. mergaičių šokėjų grupė.

Džiaugiamės, kad Krepšinio 3 x 3 turnyre dalyvavo apie 40 mokinių. Sveikiname progimnazijos krepšininkus ir linkime naujų pergalių.