Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

14a klasės mokiniai diskutuodami, kaip švęs Lietuvos gimtadienį, vieningai nutarė, kad šventė turi būti įsimintina ir saldi, kupina potyrių. Ketvirtokai pasidalino į 2 grupes: vieni nutarė gaminti taip visų mėgstamą skanumyną „Tinginį“, kiti pažadėjo paruošti klausimų „Kahoot“ viktorinai.

       Susiskirstę į dar mažesnes grupeles, vaikai planavo, skaičiavo, tarėsi, kiek atsinešti produktų, kaip gaminti ir pateikti maisto gaminį. Smagiausias buvo gaminimo procesas, suteikiantis bendravimo įgūdžių, praktinių ir teorinių žinių apie maistą, elgesį su elektriniais prietaisais.

       Ilgai laukta šventė atėjo. Mokiniai organizavo integruotą šventę, kurios metu atsakinėjo į Deimanto ir Viltės sukurtos viktorinos klausimus, skanavo savo pasigamintais saldumynais, dainavo dainas Lietuvai, šoko Valentinukų diskotekoje.

       Tokiose veiklose ugdomas mokinių sąmoningumas, kritinis mąstymas, atsakomybė už savo veiksmus, sugebėjimas dirbti grupėje, geriau pažinti save. Tai tikrojo Lietuvos piliečio savybės!

Mokytoja Rita Goleckienė

                                

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis