Vilniaus g. 11, LT-60180 Raseiniai
Elektroninis paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 428) 52 167

   8  Spalio 13-ąją Europos šalyse minima Europos saugaus eismo diena. Rudens dienos trumpėja, o tamsusis paros metas ilgėja. Todėl norėjome atkreipti priešmokyklinio ugdymo grupių „Žiniukų“ ir „Bitučių“ vaikų dėmesį į gatvėse slypinčius pavojus, paskatinti atsargiai elgtis. Į pagalbą pasikvietėme policijos pareigūnę Giedrę Deveikienę ir policijos bei vaikų bičiulį Amsį.

   Svečiai priminė, kaip saugiai elgtis gatvėje, kieme, transporto priemonėse, kaip taisyklingai užsisegti atšvaitus, neužmiršti juos nešioti. Priešmokyklinukai atsakinėjo į pareigūnės užduotus klausimus, bendravo su Amsiu. O dėmesio šiam bičiuliui tikrai netrūko: vieni norėjo apsikabinti, kiti paspausti ranką ar timptelėti už uodegos.

   Vaikai džiaugėsi dovanėlėmis - spalvinimo knygutėmis ir atšvaitais, labai pamilo bičiulį Amsį ir prižadėjo klausyti jo patarimų: gatvėje būti atidiems, atsargiems, atsakingiems. O pavasarį, minint Lietuvos saugaus eismo dieną, visi reflektuosime, kaip sekėsi visus mokslo metus laikytis pažado.

 

PU mokytoja Vida Lazdauskaitė

                                

Paieška

fondu programa

pirmokupriemimasirkt

Informacija apie COVID-19

Rekomendacijos, patarimai, prevencijos priemonių taikymas dėl naujojo koronaviruso (COVID -19).

Sekite naujienas Sveikatos  apsaugos ministerijos svetainėje:

coronaiconKorona stop

Bendros rekomendacijos

Ikimokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

docInformacija Tėveliams

 

Orai Raseiniuose

Raseiniai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Atostogų garso takelis